Przerażający!

Twórcy "Ratched" - Murphy i Brennan - stworzą serial o kanibalu z Milwaukee

Jeszcze dobrze nie opadły emocje po "Ratched", a jego twórcy - Ryan Murphy i Ian Brennan - postanowili zrealizować dla Netflixa nowy pomysł. Serial "Monster: The Jeffrey Dahmer Story" opowie o jednym z najbrutalniejszych seryjnych morderców w całej historii USA. Mowa właśnie o Jeffreyu Dahmerze, który znany był również jako "kanibal z Milwaukee". Mężczyźnie udowodniono zabicie 17 młodych mężczyzn. A wielu z tych morderstw można było uniknąć... 

"Monster: The Jeffrey Dahmer Story" 

Historia zostanie opowiedziana z perspektywy ofiar mężczyzny. Twórcy serialu chcą pokazać to, o czym wie każdy, kto sprawą się interesował - niekompetencję organów ścigania, które przez lata pozostawały bezradne wobec potwora, który swoich ofiar szukał po Wisconsin. 

 

biography.com

Serial pokaże wiele przypadków, kiedy to Dahmer został prawie osadzony, ale zręcznie wymykał się policjantom. Prawdopodobnie, w większości dlatego, że był schludnym, przystojnym, białym mężczyzną. Mógł więc liczyć na lepsze traktowanie i taryfę ulgową. Wielokrotnie policjanci i sędziowie odpuszczali mu drobne występki, ponieważ był człowiekiem, w ich mniemaniu, uprzywilejowanym. 

W jednej z ról pojawi się Richard Jenkins, który wcieli się w postać ojca Jeffreya - Lionela. Mężczyzna był z wykształcenia chemikiem i nauczył swojego kilkuletniego syna jak wybielać i konserwować kości zwierząt. Dahmer, kiedy już zabijał, używał tej metody, by kolekcjonować szczątki swoich ofiar. 

Wiadomo, że szukana jest aktorka, która mogłaby wcielić się Glendy Cleveland - sąsiadkę Dahmera, która wielokrotnie próbowała go powstrzymać, informując o jego niepokojących zachowaniach policjantów. Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO