Obejrzycie?

"Nawiedzony dwór w Bly" - premiera i zwiastun serialu. Kiedy pojawi się na Netflix?

Już jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że na Netflixie pojawi się 2. sezon serialu „Nawiedzony dom na wzgórzu” o tytule „Nawiedzony dwór w Bly”. Jak się okazuje - znana jest już data premiery, a Netflix udostępnił również zwiastun serialu, który na pewno zainteresuje fanów pierwszego sezonu. Jeśli do tej pory nie byliście pewni czy drugi sezon będzie trzymał poziom pierwszego - to może wam rozwiać wszelkie wątpliwości. 

„Nawiedzony dwór w Bly” 

W serialu nie będzie żadnego nawiązania do pierwszego sezonu, będzie to zupełnie nowa historia, oparta na gotyckim horrorze psychologicznym Henry’ego Jamesa pt. „The Turn of The Screw” (w polskiej wersji językowej „W kleszczach lęku” lub „Dokręcanie śruby”). Wszystko będzie działo się w starej willi na wsi, a bohaterami jest dwójka sierot i młoda guwernantka. 

 

Materiały promocyjne serialu

W nowych rolach powrócą aktorzy znani z pierwszego sezonu: Victoria Pedretti, Henry Thomas, Oliver Jackson-Cohen, Kate Siegel i Catherine Parker. 

Jak podkreślał twórca serialu - Mike Flanagan - nowa seria będzie opowiadała o złamanych sercach, tragicznych romansach i oczywiście o duchach. Pewne motywy będą podobne do tych, które pojawiały się w pierwszym sezonie, ale jednak będzie to zupełnie inna historia. Różne będą domy - Dwór w Bly będzie miejscem jasnym, słonecznym i takim, do którego po prostu chce się wejść. Czyli zupełnie inny, niż dom rodziny Crainów. Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO