Dostaniecie gęsiej skórki

Najlepsze seriale typu horror

Lubicie, kiedy ze strachu jeży wam się włos na głowie? Jesteście fanami dostawania gęsiej skórki? Doskonale trafiliście! Wybraliśmy pięć niesamowitych horrorów w serialowej odsłonie, które na pewno spodobają się każdemu, kto lubi się bać. Jesteście zainteresowani? 

Stranger things 

W małym miasteczku dochodzi do zniknięcia. Will wyparowuje. Jego zaginięcie jest początkiem serii tajemniczych zdarzeń, które związane są z działaniem sił nadprzyrodzonych. W samym centrum tych wydarzeń stoi tajemnica dziewczynka - Jedenastka. Zbliża się ona do przyjaciół Willa - Mike'a, Dustina i Lucasa - aby wraz z nimi rozwiązać zagadkę jego zniknięcia. Mocny serial z kategorii horror, z doskonałą muzyką i klimatem z lat 80. "Stranger things" dostępny jest na Netflixie. 

Materiały promocyjne serialu

Nie z tego świata 

Serial, który opowiada o dwóch braciach - Deanie i Samie. Od dzieciństwa mężczyźni byli przygotowywani do tej misji, która stanowi sens ich życia. Jednak teraz jest to dla nich jedynie wspomnienie. Sam chce studiować prawo, żyć spokojnie i normalnie. I tak się dzieje, dopóki Dean nie wpada do brata z informacją, że ich ojciec, który od 22 lat walczył ze złem... zniknął. Aby go odszukać, mężczyźni muszą pokonać złe siły. "Nie z tego świata" to jeden z ciekawszych seriali z kategorii horror

American Horror Story: Hotel 

Akcja serialu dzieje się w hotelu, który zbudowany został w latach 30. przez bardzo zamożnego i czarującego, ale zmagającego się z zaburzeniami psychotycznymi, Jamesa Marcha. Posiadłość swoje czasy świetności ma dawno za sobą. Obecnie w hotelu znajduje się mnóstwo korytarzy, labirynt z komentarzy, który ma za zadanie ukryć niebezpieczne praktyki. Chodzi o obecną właścicielkę posiadłości - Elizabeth. Kobieta renesansu, artystka, jedyna w swoim rodzaju, zawdzięczająca swój wspaniały wygląd... ludzkiej krwi. "American Horror Story: Hotel", to, w naszym odczuciu, jeden z najlepszych sezonów AHS. 


The Walking Dead 

Serial "The Walking Dead" opowiada o następującej, pandemicznej apokalipsie, po której świat został opanowany przez zombie. Szeryf Rick Grimes podróżuje ze swoją rodziną i garstką ocalałych, aby odnaleźć bezpieczne schronienie przed niebezpiecznymi upiorami. Ciągła presja i codzienne zmagania się z tym problemem popychają niektórych ku otchłani najgłębszego ludzkiego okrucieństwa... Strach może okazać się dużo bardziej niebezpieczny niż zombie. 

Nawiedzony dom na wzgórzu 

"Nawiedzony dom na wzgórzu" to produkcja, która powstała na podstawie powieści Shirley Jackson o tym samym tytule. Serial opowiada o piątce rodzeństwa, które niegdyś mieszkało w jednym z najpopularniejszych strasznych domów w Ameryce. Obecnie każdy z nich jest dorosły, ma swoje rodziny, problemy i nagle muszą zmierzyć się z samobójstwem swojej najmłodszej siostry. Nagle stają twarzą w twarz z duchami z ich przeszłości. 

Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO