Kiedy obejrzymy nowe odcinki?

Mythic Quest. Kiedy zobaczymy 3. sezon serialu na Apple TV+?

"Mythic Quest" to serial komediowy od Apple TV+, który pokochany został przez całe masy widzów. Apple ujawniło, kiedy odbędzie się premiera 3. sezonu serialu. Jak się okazuje - pierwsze dwa odcinki przyjdzie zobaczyć nam jeszcze tej jesieni. 

Materiały promocyjne serialu

Mythic Quest - nowy sezon

Serial opowiada o firmie, która zajmuje się tworzeniem gier komputerowych. Produkcja na tyle podobała się widzom, że doczekała się już 2. sezonów, a jak ogłosiło Apple, nic tylko czekać na 3. sezon. Już niebawem będziemy mogli oglądać 10. nowych odcinków serialu. Oficjalnie ujawniono, że premiera 3. sezonu będzie miała miejsce 11 listopada i na platformie pojawią się wtedy dwa nowe odcinki. Później będziemy dostawać nowy odcinek co tydzień, a finał sezonu zaplanowany został na 6 stycznia.

Co czeka nas w nowych odcinkach? Ian i Poppy będą działali wspólnie w ramach nowo założonego GrimPop Studios i będzie między nimi bardzo gorąco. Dana będzie odgrywała tutaj rolę prawdziwej mentorki. Z kolei w zespole Mythic Quest to David będzie musiał się sprawdzić w roli szefa, a Jo powróci jako jego asystentka.  


Premiera nowych odcinków "Mythic Quest" już 11 listopada na platformie Apple TV+. 

Może zainteresują Cię także:


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO