Co zobaczymy w nowej adaptacji?

Mortal Kombat - pojawił się zwiastun. Jest krwawy

Mortal Kombat to już druga próba adaptacji gry na film. Jeśli kiedykolwiek ktoś grał w tę grę - doskonale wie, że miała wysoki poziom przemocy. Nowy film również ma taki być i twórcy żarliwie zapowiadali, że im na tym zależało. I faktycznie - zwiastun udowadnia, że nie było to jedynie czcze gadanie - walki są brutalne, a dodatkowo mamy pełne przemocy krwawe wykończenia, w grze znane jako "fatality". Dlatego właśnie zwiastun jest TYLKO DLA DOROSŁYCH. 

Mortal Kombat - zwiastun 

Trailer pokazuje nam nieco historii i skupia się na budowaniu klimatu, i przedstawieniu nam znanych z gier postaci. Ponownie istotny jest komflikt Sub-Zero i Scorpiona. 

Materiały promocyjne filmu

Na zwiastunie można zobaczyć jak eskaluje konflikt pomiędzy Scorpionem i Sub-Zero. Wiele osób zastanawiało się jak Hiroyuki Sanada poradzi sobie w roli Scorpiona, ponieważ nie jest za bardzo kojarzony ze sztukami walki. Jak okazuje się po zwiastunie - wybór właśnie jego na to miejsce był strzałem w dziesiątkę. 

Sam aktor w wywiadzie zdradził, że wiele lat trenuje sztuki walki, ale po prostu nigdy nie miał kiedy ich używać. W rozmowie, która niedawno została opublikowana na EW.com wyjawił, że miał duży wpływ na choreografię walk z udziałem jego postaci: 

Omówiłem jego styl walki z choreografami i ekipą kaskaderów, i od razu rzuciłem się w wir nauki. Starałem się odtworzyć oryginalny styl walki. Skoro Hanzo Hasashi pochodzi z Japonii to chciałem, aby jego ruchy były tak autentyczne, jak to możliwe. 

Premiera filmu "Mortal Kombat" odbędziesię w USA 16 kwietnia. W Polsce pojawi się w kinach, ale data będzie uzależniona od ich otwarcia. 


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO