Kolejna produkcja na platformę

Miłość do kwadratu - jest zwiastun polskiej komedii romantycznej dla Netflixa

Wszystko się mocno rozkręciło. W Polsce robi się coraz więcej produkcji dla Netflixa. Tym razem na platformie pojawi się komedia romantyczna z ciekawą obsadą. W sieci właśnie pojawił się zwiastun produkcji, a także krótki opis tego, jak będzie wyglądała ta zwariowana historia miłosna. Ta produkcja na pewno przypadnie do gustu tym, którzy lubią filmy tego typu i którym podobał się chociażby taki film jak "Planeta Singli". 

Miłość do kwadratu - zwiastun 

Netflix coraz bardziej się rozkręca i już niebawem na platformię trafi trzecia produkcja, która została stworzona przez platformę w naszym kraju. Jesteście ciekawi o czym opowie "Miłość do kwadratu"? 

Materiały promocyjne filmu

Za dnia jest zwykłą nauczycielką. Wieczorem - modelką. Monia prowadzi podwójne życie - wszyscy znają ją jako Monię. Kiedy jednak wchodzi na plan, aby zrobić kolejne zdjęcia jako modelka - mówią do niej Klaudia. Podczas jednej z sesji zdjęciowych poznaje popularnego flirciarza o imieniu Enzo. Spotkanie to rozpoczyna szereg zabawnych historii, jak to na komedię romantyczną przystało. Nie zabraknie miejsc na "och" i "ach", na wzruszenie, ale i również na dużą dawkę śmiechu. 

Reżyserem filmu jest Filip Zylber (nakręcił m.in. "Jak poślubić milionera"). W obsadzie zobaczymy Adę Chlebicką, Mateusza Banasiuka, Mirosława Bakę i oczywiście Tomasza Karolaka (co to za komedia romantyczna bez niego?!). 

Sprawdźcie zwiastun produkcji, która zadebiutuje na platformie już 11 lutego: 


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO