Kto mówi prawdę, a kto kłamie?

Milex uderza w Oleha i Magdę. Powiedział, że zna kompromitujące Ukraińca fakty [WIDEO]

Chociaż zbliżamy się powoli ku końcowi 2. edycji „Big Brother”, to nadal głośno jest o uczestnikach, którzy pojawili się w pierwszej edycji. Niedawno wylało się sporo na Oleha Riaszeńczewa, który związał się ze zwyciężczynią programu – Magdą Wójcik. Ich uczucie rozkwitało powoli na oczach kamer, a kiedy wyszli już z domu Wielkiego Brata – postanowili ze sobą zamieszkać. Ostatnio głos w tej sprawie zajął celebryta Milex, który prywatnie jest dobrym przyjacielem Magdy Wójcik.

AKPA

Oskarżył on Oleha o to, że ten pobił go i wyrzucił z mieszkania, ale uczestnik „Big Brothera” zaprzeczył. Później Milex informował, że Oleh znęca się nad Wójcik, ale i to Riaszeńczew dementował. Czy to, co mówi teraz Milex, pogrzebie go na dobre?

Milex znowu oskarża Oleha

Milex postanowił zabrać się za to na poważnie i opublikował w Internecie film, w którym odnosi się do skandalu, jaki narósł. W rolach głównych, oprócz niego, pojawiła się Magda Wójcik, a także jej chłopak Oleh. Celebryta nie szczędzi Ukraińcowi mocnych i gorzkich słów, a także podkreśla, że ten „trzyma Magdę w klatce” i zarzuca mu, ze jest bardzo agresywny. Postanowił również zacytować jedną z wiadomości, jaką Oleh wysłał do swojej dziewczyny. Rzekomo jego treść to:

K**wo, gdzie ty jesteś. Masz w tej chwili wracać

Podkreślał również, wielokrotnie, że Olej „poleciał” na pieniądze Magdy. Niestety żadne z jego słów nie zostało poparte dowodami. Czy to jego sposób na to, aby się wybić?


Internauci tego nie łyknęli?

Nie wszystkim podoba się sposób w jaki Milex o tym opowiada, niektórzy poddają pod wątpliwość jego słowa. Inni wytykają, że sam siebie pogrąża, a także że to właśnie on chce się wybić na popularności Magdy i Oleha.

Komentarze Internautów są naprawdę bardzo mocne:

Za grosz ci nie wierzę. Co ty jeszcze zrobisz dla fejmu. Ogarnij się bo niedługo pies z kulawą nogą się do ciebie nie przyzna. Własnej przyjaciółce świnię podłożyłeś. Oj słabo, słabo.

czy

Zenujaca wypowiedz. Sam się nią upodliles....

Nie da się jednak ukryć, że co jakiś czas pojawiają się komentarze, które wspierają Milexa i w których ludzie mocno mu w to wierzą.

Czy Magda w końcu postanowi zabrać w tej sprawie głos?

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO