Nowy hit Netflixa?

Nocna msza - zwiastun nowego serialu na Netflix

Mike Flanagan to twórca m.in. "Nawiedzonego domu na wzgórzu". Poszedł krok dalej i stworzył zupełnie nowy serial, typu horror, który ponownie można będzie obejrzeć na Netflixie. "Midnight Mass", czyli "Nocna msza", to pełen mroku, obrzędów religijnych i tajemnic serial, który przeniesie nas m.in. do wyizolowanej społeczności na wyspie. Zobaczcie, jak będzie wyglądała produkcja, na pierwszym zwiastunie serialu. 

Materiały promocyjne serialu

Nocna msza - zwiastun 

Mike Flanagan zawiesił póki co swój projekt "Nawiedzony dom". Ale nie oznacza to, że siedzi bezczynnie i nie robi zupełnie nic. Okazuje się, że stworzył zupełnie nowy serial na Netflixa, utrzymany w klimacie horroru. Już we wrześniu premierę będzie miała promocję produkcja, która będzie działa się na wyspie Crockett Island. Opowie o wyizolowanej społeczności, do której powraca pewien zhańbiony młodzieniec, a także młody, charyzmatyczny duchowy. 

Wraz z przybyciem ojca Paula zaczynają się dziać dziwne, pozornie cudowne, rzeczy, które podsycają zapał religijny w społeczności wyspiarzy. Tylko... czy to w ogóle bezpieczne? 

Mike Flanagan podkreślił, że jest twórcą i reżyserem wszystkich odcinków. Dzięki temu, że jest to dla niego projekt osobisty - ma wrażenie, że jest to jego najlepsze dzieło. W rolach głównych będziemy mogli obaczyć między innymi Kate Siegel, Henry Thomasa, Annabeth Gish, Midchaela Trucco czy Crystal Balint. A to zaledwie kropla w morzu znanych nazwisk. 

Zobaczcie, co czeka was już 24 września na Netflix


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO