Wyleczyła go z depresji

Michał Malitowski, juror "Tańca z gwiazdami", WZIĄŁ ŚLUB. Kto jest jego wybranką?

Michał Malitowski, czyli juror „Tańca z gwiazdami”, właśnie zmienił swój stan cywilny. Jego wybranką została Yuliya Phillips, która ma korzenie ukraińsko-australijskie. To dość nieoczekiwana informacja, ponieważ zaledwie niedawno rozstał się ze swoją wieloletnią partnerką, z którą ma córkę – Lię. Tancerz nie poinformował o tym na swoich mediach społecznościowych – całe szczęście zrobiła to za niego jego żona.

AKPA

Dopiero we wtorek Malitowski pochwalił się fanom, że od pewnego czasu jest „mężem”.

Michał Malitowski się ożenił

Wiadomość o tym, że wziął ślub, rozgrzała media. Nikt nie spodziewał się tego, że zaledwie chwilę po rozstaniu z Joanną Leunis, jego wieloletnią partnerką z którą doczekał się córki, Malitowski postanowi się pobrać.

W rozmowie z Pudelkiem więcej informacji udzieliła jego agentka. Powiedziała, że para obecnie znajduje się w Australii i to tam zamierzają spędzić swój miesiąc miodowy. W tej sprawie tancerz i jego żona będą wydawali specjalne oświadczenie.

Aktualnie para przebywa w Australii. To tam wzięli ślub ze względu na australijskie korzenie Yuliyi. W Australii zostaną też na miesiąc miodowy. To ich czas i nie ma co im przeszkadzać. Po powrocie do Polski wydadzą stosowne oświadczenie i podziękują fanom za gratulacje

- powiedziała agentka Malitowskiego.

Wygląda na to, że przy Phillips, juror „Tańca z gwiazdami”, pokonał depresję i odzyskał szczęście.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Mr and Mrs Malitowski 06.01.2020 ♥️ #magical #day

Post udostępniony przez Yuliya Phillips (@yuliyaphillips)Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO