Sceny grozy

Mężczyzna podpalił się przed sądem w Świdniku

RMF FM informuje o dramatycznych scenach, które rozegrały się przed sądem w Świdniku. Przed budynkiem podpalił się 49-letni mężczyzna. Jak informuje portal rmf24.pl, powodem takiego zachowania mogła być niekorzystna decyzja sądowa. Obecnie życiu mężczyzny nie zagraża niebezpieczeństwo. Jak informuje jeden z reporterów RMF FM – trafił on do szpitala z poparzeniami około 9% ciała, a jego stan lekarze określają jako dobry. 

Fotografia poglądowa

Policja ma już wstępne ustalenia. Według nich mężczyzna oblał się prawdopodobnie denaturatem i zaprószył ogień. Gdy płomienie objęły jego ubrania - zaczął zrywać z siebie płonącą odzież. 

Policja przyjrzy się sprawie

Głos w sprawie dramatycznego wydarzenia zabrała asp. Elwira Domaradzka, która udzieliła krótkiego komentarza dla portalu rmf24.pl:

Policjanci byli pierwsi na miejscu zdarzenia, zastali tam mężczyznę, który zdołał zrzucić z siebie płonące ubranie. Udzielili mu pierwszej pomocy przedmedycznej 

Mężczyzna przebywa obecnie w szpitalu – nie został jeszcze przesłuchany. Okoliczności sprawy zbada teraz policja i prokuratura. Służby mają się przyjrzeć między innymi monitoringowi i przesłuchać świadków zdarzenia. 


2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO