Kiedy premiera?

Meghan Markle zdubbingowała film Disneya. Jej głosu posłuchacie w dokumencie o słoniach

Z końcem marca dla Meghan Markle i księcia Harry’ego rozpocznie się nowe życie – odejdą bowiem oficjalnie z rodziny królewskiej i zrezygnują z piastowania wszelkich oficjalnych stanowisk. Będą więc wiedli życie, teoretycznie, normalnych obywateli. Wszyscy podejrzewali, że po wyjeździe z Wielkiej Brytanii Markle będzie próbowała „odkurzyć” swoją karierę aktorską. Pojawiły się nawet pogłoski, że miałaby zagrać w filmie o superbohaterach. Okazuje się, że niebawem była księżna pojawi się w filmie Disneya – będzie można usłyszeć jej głos w filmie o słoniach.

wikimedia.org

Meghan Markle w dubbingu

Jak się okazuje – faktycznie, jak podawały niektóre media, Meghan Markle zaangażowała się we współpracę z Disneyem. Żona księcia miała dubbingować dokument o słoniach. Dzisiaj już wiadomo, że faktycznie tak się stało i nie były to jedynie plotki. Premiera filmu ustalona została na kwiecień, a dokładnie na 3 kwietnia. Na Instagramie Disneya pojawił się już plakat i zwiastun produkcji:

 
 
 
line-height: 18px;">Wyświetl ten post na Instagramie.

Disneynature’s Elephant, an Original Movie narrated by Meghan, The Duchess of Sussex, starts streaming April 3, only on #DisneyPlus.

Post udostępniony przez Disney+ (@disneyplus)
Jak donoszą brytyjskie media – dubbing został nagrany zeszłej jesieni w Londynie. W podzięce za współpracę Markle – Disney wesprze organizację charytatywną Elephants Without Borders.
Na filmie nie można usłyszeć głosu Meghan, więc wychodzi na to, że nastąpi to dopiero w dniu premiery.Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO