Były szamańskie obrzędy i pieśni

Margaret wzięła ślub! Zaskoczyła wszystkich nietypową ceremonią

Już od jakiegoś czasu krążyły pogłoski o ślubnych planach Margaret. Z kolei 4 grudnia wokalistka ogłosiła, że podjęła decyzję o zawieszeniu swojej kariery i aż do tej pory nie ujawniała wielu szczegółów ze swojego życia. Piosenkarka zaskoczyła więc nieco swoich fanów, gdy w sieci we wtorek opublikowano zdjęcia z jej ślubu. Okazuje się, że piosenkarka postanowiła poślubić swojego narzeczonego KaCeZeta w Peru, a fotografie z tego wydarzenia zostały opublikowane na stronie Psychonauta Foundation na Facebooku. W poście napisano:

Zaczynamy rok na grubo. Podczas kolejnej edycji Reconecction odbyły się warsztaty wokalne z KaCeZetem i Margaret. Poza swoją pracą zawodową i osobistą podczas ceremonii miał także miejsce ślub z błogosławieństwem szamanów i warmi icaros, magicznymi pieśniami wiążącymi parę ze sobą. Finał w nocy, bez wódeczki, z zupełnie innym napitkiem.

AKPA

KaCeZet, podobnie jak Margaret jest muzykiem. Para jest ze sobą od blisko dwóch lat, ale długo ukrywali swój związek przed światem. Poinformowali o nim fanów dopiero po jakimś czasie zdjęciem na instagramie. Następnie rozpoczęli wspólną pracę, której owocem jest płyta „Gaja Hornby”. Zaręczyli się jesienią tego roku.

Tajemniczy ślub

Ślub pary od początku spowijała tajemnica. W grudniu Margaret oświadczyła, że zawiesza karierę, co tłumaczyła chęcią odpoczynku i wyciszenia się. Pojawiły się wówczas plotki, że razem z KaCeZetem zamierzają się wybrać w daleką podróż. Okazuje się, że podejrzenia te były całkiem trafne, gdyż pojechali do Peru. Mało kto spodziewał się jednak, że piosenkarka wróci z podróży już jako mężatka. Ich ślub był dość wyjątkowy i niecodzienny – został przeprowadzony zgodnie z szamańskimi obrzędami, którym towarzyszyły magiczne pieśni i napary.

Co sądzicie o mocno odbiegającym od polskiej tradycji ślubie piosenkarki?

Zobacz także: utwory Margaret


 

 


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO