„Dzisiejsze wyzwanie - posadzić zioła!”

Małgorzata Socha sadzi zioła. Gwiazda serialu „Przyjaciółki” pokazała, co robi w czasie izolacji

W ostatnim czasie większość gwiazd musiała zrezygnować ze swoich aktywności i podobnie jak reszta społeczeństwa poddać się izolacji. Jedną z osób, które zgodnie z zaleceniami rządu unikają wychodzenia z domu, jest znana z seriali „Przyjaciółki” i „Na Wspólnej” Małgorzata Socha. Aktorka, która należy do jednych z popularniejszych i bardziej lubianych w Polsce gwiazd, zawsze była bardzo w aktywna w mediach społecznościowych, dzięki czemu zaskarbiła sobie sympatię licznych fanów. Gwiazda postanowiła również w czasie epidemii nie tracić z nimi kontaktu, w związku z czym wciąż chętnie dzieli się z fanami relacjami ze swojego życia na Instagramie.

AKPA

Gwiazda filmu „Jak poślubić milionera” ostatnio postanowiła podzielić się pewnym oryginalnym pomysłem na to, jak można wykorzystać wolny czas spędzany w domowym zaciszu.

Przydomowy zielnik

Małgorzata Socha w ostatnim czasie opublikowała na Instagramie zdjęcie, które zostało zrobione na jej własnym tarasie. Okazuje się, że gwiazda postanowiła stworzyć przydomowy zielnik. Pożytecznie i kreatywnie wykorzystała więc wolny czas, w którym zdążyła posadzić kilka roślin. Napisała entuzjastycznie przy swoim zdjęciu:

Dzisiejsze wyzwanie - posadzić zioła! Dałam radę

Trzeba przyznać, że pomysł aktorki wydaje się wręcz idealny w obecnym czasie. Aromatyczne zioła nie tylko poprawiają nastrój i koją nerwy swoim zapachem, ale także nieraz mają bezcenne właściwości zdrowotne i stanowią źródło witamin. Ponadto, własna uprawa ziół pozwoli uniknąć kilku wypraw do sklepu, które teraz nie należą do szczególnie przyjemnych. Co więcej, wszystkie akcesoria i rośliny potrzebne do zorganizowania przydomowego zielnika można nabyć w internetowych sklepach, bez ryzyka związanego z opuszczaniem domu. Poniżej możecie zobaczyć, jak aktorka poradziła sobie ze swoim wyzwaniem:

 
 
 
line-height: 18px;">Wyświetl ten post na Instagramie.

Dzisiejsze wyzwanie - posadzić zioła!! Dałam radę ? Jak Wam mija dzień? #zioła #sadzimy #wogrodzie #todaychallenge #inthegarden #fridayfun #gardening

Post udostępniony przez Małgorzata Socha (@malgosia_socha)Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO