Wyczekiwana kontynuacja

Lucyfer 5B – znamy datę premiery. Kiedy zadebiutuje sezon?

Rok 2021 przyniesie nam sporo ciekawych premier, które mogą okazać się świetnym wypełniaczem czasu w tym niełatwym dla wszystkich roku. Nie inaczej jest w przypadku tytułów z Netfliksa, które pokochały miliony fanów na całym świecie. Jednym z nich jest z całą pewnością „Lucyfer” – serial, w którym władca piekieł udaje się do naszego świata i zostaje właścicielem klubu nocnego. Wkrótce zaczyna jednak używać swoich mocy – chociażby przy próbie rozwiązywania kryminalnej zagadki. Serial doczekał się pięciu sezonów – końcówka ostatniego zadebiutuje już niedługo.

Materiały promocyjne serialu

Datę premiery ujawniło oficjalne konto serialu w serwisie Twitter. Okazuje się, że na jego premierę poczekamy jeszcze niespełna dwa miesiące. Premierę zapowiedziano bowiem na 28 maja 2021 roku.

Lucyfer 5B – czego możemy się spodziewać?

Fani czekają przede wszystkim na rozwinięcie postaci Boga, która pojawiła się na początku piatego sezonu (w jego rolę wcielił się Dennis Haysbert). Do obsady serialu dołączyli także Rob Benedict, Scott Porter, Merrin Dungey i Brianna Hildebrand. Emocje wśród fanów sięgają zenitu – wiadomo bowiem, że jest to przedostatni sezon serialu. Obecnie trwają też pracę nad szóstym – i zarazem kończącym całą serię – sezonem. Kiedy zadebiutuje? Tego na razie nie wiemy. Z pewnością jednak na zwieńczenie tej historii przyjdzie nam jeszcze poczekać. 

Sprawdź również inne seriale z Netfliksa. Polecamy Gambit królowej i Fauda.Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO