Zaprezentowano zwiastun gry

Lies of P zwiastun z gamescom. Mroczna gra z Pinokio w roli głównej

Podczas gamescom 2022 zapowiedziano wiele gier, o których wiemy już od jakiegoś czasu. Jedną z takich produkcji jest gra Lies of P, która już jakiś czas temu została zapowiedziana przez Microsoft. Okazuje się, że będziemy mieli w tym przypadku do czynienia z mroczną adaptacją historii Pinokia, w której nie zabraknie walk czy potwornych przeciwników. Czego jeszcze możemy się spodziewać po nadchodzącym tytule?

Materiały promocyjne gry

W tej chwili nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery produkcji. Wiadomo jedynie, że zadebiutować ma ona w 2023 na platformach PC, PS4, PS5, XOne i XSX/S. Od dnia premiery gra będzie także dostępna w usłudze Xbox Game Pass. 

Lies of P - souls like'owy Pinokio

Wiele osób może być zaskoczonych światem produkcji, która zabierze nas do mrocznego miasta. Sama gra budzi skojarzenia prowadzące do Bloodborne’a. Mroczna gra stawia na klimat znany z tego rodzaju produkcji. Doświadczymy więc dynamicznych starć, wysokiego poziomu trudności i spotkamy na swojej drodze setki przeciwników, którzy chcą pozbawić kierowaną przez nas postać życia. Poniżej obejrzeć możecie zwiastun, który został zaprezentowany na gamescomie 2022. 

Lies of P - zwiastunKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO