Polski Joker i Harley Quinn

Lewandowskim się oberwało za przebranie na Halloween. Internauci oburzeni

Fani zaatakowali Lewandowskich. Jak wiemy – ostatni dzień października to w wielu krajach okazja do świętowania Halloween. W Polsce też coraz częściej dzieci biegają od domu do domu, od mieszkania do mieszkania przebrane w śmieszne lub straszne stroje i zbierają cukierki. Sprawia im to radość. I chociaż wydaje się, że już trochę to spowszechniało, a dzieciaki traktują to jak zabawę – niektórzy pochodzą do tego śmiertelnie poważnie. Zachodnie święto nie przypada do gustu szczególnie księżom i prawicowym politykom.

viva.pl

Celebryci jednak chętnie przebierają się na Halloween – robią straszne make-upy, wybierają zabawne stroje. I tak też zrobili Lewandowscy.

Fani oburzeni

Niestety, to, że przebrali się za Jokera i Harley Quinn nie spodobało się internautom i ich fanom, którzy ewidentnie nie przepadają za tym świętem. W komentarzach zrobiła się burza. Niektórzy pisali, że nie przystoi mu robienie z siebie klauna, inni wytykali że to nie jest Polskie święto.
Oczywiście było wiele głosów, że świetnie wyglądają i że naprawdę przyłożyli się do swoich strojów Halloweenowych.

Internauci, którzy wytykają Lewandowskiemu hipokryzję i niespójność mają trochę racji – Lewandowski swego czasu występował, wraz z Radwańską, w spocie akcji „Nie wstydzę się Jezusa”. Ale czy faktycznie zrobił źle i nie ma prawa bawić się w przebieranki?Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO