PIO PIO PIO!

Krzysztof Piątek zarejestrował swoje pistolety

Krzysztof Piątek to obecnie jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich piłkarzy. Napastnik reprezentuje na co dzień barwy włoskiego AC Milan – i choć obecny sezon nie należy na razie do najlepszych w wykonaniu polaka, może on pochwalić się cieszynką, którą rozpoznają tysiące fanów na całym świecie. Mowa oczywiście o słynnych pistoletach, dzięki którym napastnik zyskał miano włoskiego El Pistolero. Okazuje się, że od teraz charakterystyczna celebracja jest ruchomym znakiem towarowym.

AKPA

W ubiegłym sezonie Polak wpisywał się na listę strzelców niemal co mecz – na jego koncie ostatecznie znalazło się 30 trafień w całym sezonie. W obecnej kampanii strzelił zaledwie 3 gole (2 po rzutach karnych). Mamy jednak nadzieję, że będzie mógł wykorzystywać swoją celebrację jak najczęściej.

Zmiany w polskim prawie

Zarejestrowanie ruchomego znaku towarowego umożliwiły zmiany w polskim prawie. Nieco więcej światła na zmiany prawne rzuciła Edyta Demba-Siwek, prezes Urzędu Patentowego:

W marcu była nowelizacja ustawy, która wprowadziła nowe kategorie znaku takie jak znaki multimedialne. Ku uciesze fanów piłkarza Piątka. chcę poinformować, że właśnie zarejestrował swoją "cieszynkę" jako znak towarowy ruchomy. W różnych wariantach – powiedziała portalowi ŚląskiBiznes.pl

 Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO