Transfery Polaków!

Krzysztof Piątek i Kamil Grosicki zmienia kluby? Gdzie zagrają Polacy? Sprawdź na Spokeo.pl

Karuzela transferowa kręci się coraz szybciej – do końca okienka zostały już jedynie godziny. Za nowymi pracodawcami rozglądają się także nasi rodacy, którzy nie są zadowoleni ze swojej obecnej  sytuacji w klubie. Jednym z ciekawszych transferów mogą okazać się potencjalne przenosiny Kamila Grosickiego. Podstawowy zawodnik Hull City i Reprezentacji Polski znalazł się na celowniku West Bromwich Albion. Media podają, że kluby dogadały się na kwotę około 2 milionów funtów. Sam zawodnik ma być zaś zdecydowany na podpisanie 2,5 letniego kontraktu. 

AKPA

Jeszcze ciekawsza jest sytuacja Krzysztofa Piątka – El Pistolero łączony był z takimi firmami jak Tottenham, Barcelona czy AS Roma. Okazuje się jednak, że ostateczny kierunek transferowy Polaka jest zupełnie inny.

Koniec włoskiej przygody?

Wszystko wskazuje na to, że Polak po zaledwie roku pożegna się z drużyną AC Milan. W czwartek polski napastnik ma przejść testy medyczne w 13. drużynie niemieckiej Bundesligi – Hercie Berlin. Stołeczny klub rozpaczliwie potrzebuje napastnika – Piątek ma być więc lekarstwem na strzelecką niemoc klubu. Media mówią, że kwota transferu opiewać będzie na około 27 milionów euro – sam zawodnik ma związać się z niemieckim klubem do roku 2024. Jeśli transfer dojdzie do skutku, Piątek stanie się polskim piłkarzem, za którego zapłacono najwięcej – wszystkie transfery Polaka opiewać będą wówczas na kwotę niemal 70 milionów euro. 


2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO