Niczym Romeo i Julia?

Kryptonim Polska: komedia o miłości lewaczki z narodowcem

Oto film, który wstrząśnie wszystkimi. Ona jest feministką, która walczy o prawa równości. On z kolei narodowcem, który wraz z bliskimi obchodzi urodziny Hitlera. To będzie całkiem nowoczesna wersja "Romeo i Julii", bo czy ich rodziny i przyjaciele, ich środowisko, pozwoli im na to, aby mogli być razem? Twórcy filmu "Kryptonim Polska" zapowiadają przezabawną komedię, która przecież, w jakimś stopniu, powstała na faktach! 

Materiały promocyjne filmu

Kryptonim Polska - zapowiedź filmu 

W Warszawie i Białymstoku trwają nadal zdjęcia do filmu "Kryptonim Polska", który reżyseruje Piotr Kumika. Ma być to zabawna historia o miłości wojującej feministki, w której "odbijają się absurdy i podziały trapiące nasz kraj" oraz o białostockim narodowcu, który obchodzi urodziny Hitlera. W rolach głównych zobaczymy Macieja Musiałowskiego oraz Magdę Maścianicę. 

Obok odtwórców głównych ról zobaczymy również Borysa Szyca, Cezarego Pazurę, Antoniego Królikowskiego oraz Piotra Cyrwusa. 

Twórcy twierdzą, że film będzie pełen zabawnych gagów i śmiesznych nieporozumień na linii polsko-polskiej. Czy miłość okaże się silniejsza, niż poglądy? 

W Internecie pojawiło się sporo zdjęć promujących produkcję: 

Szyc Kryptonim Polska

Cyrwus Kryptonim Polska

Musiałowski Kryptonim Polska


Jak można przeczytać w opisie filmu "Kryptonim Polska":

Staszek (Maciej Musiałowski) mieszka w Białymstoku i jest członkiem Zrzeszenia Młodzieży Radykalnej, w skrócie ZMR. Sam nie jest radykałem, ale przynależność do narodowców daje mu siłę i poczucie celu. Wypełniając rozkazy charyzmatycznego lidera - Romana (Borys Szyc), Staszek i reszta kumpli angażują się w działania i akcje patriotyczne, które mają przydać organizacji należnego rozgłosu. Niestety większość z nich kończy się fiaskiem i totalną katastrofą...

Niedługo później Staszek poznaje Polę i zataja przed nią przynależność do ZMR. Finał wszystkiego odbędzie się na największej w historii Parady Równości. 

Data premiery nie jest jeszcze znana. 

Kryptonim Polska

Kryptonim Polska 2

Musiałowski Maścianica

Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO