Zajmie się tym twórca "Moonlight"

Powstanie 2. część "Króla Lwa". Wiemy, kto zajmie się reżyserią i co zobaczymy w filmie!

W momencie kiedy w 2019 roku "Król Lew" rozbił bank i zarobił ogromną sumę pieniędzy - można było się spodziewać, że wszyscy będą chcieli wydać kolejną część, aby ściągnąć kolejne tłumy ludzi do kina. Nie pomyliliśmy się - Disney podjął właśnie decyzję o stworzeniu kontynuacji nowej wersji kultowej bajki. Odpowiedzialny będzie za to Barry Jenkins. Przypomnijmy - jest to reżyser nagrodzony Oscarem za swój film "Moonlight". 

Materiały promocyjne filmu

Nowy "Król Lew" 

Za pierwszą część "Króla Lwa" odpowiadał Jon Favreau. Filmowiec zrobił coś niesamowitego - po pierwsze stworzył film, który wpisuje się w serię popularnych ostatnimi czasy aktorskich remake'ów klasycznych animaci Disneya. Wszystko to powstało dzięki zaawansowanej technologii komputerowej, która pozwoliła mu na odtworzenie lwów i innych zwierząt w sposób bardzo realistyczny, jedynie za pomocą komputera. 

Deadline podał, że niebawem rozpoczną się prace nad kontynuacją hitu Disneya. Szefowie wybrali już nowego reżysera, czyli właśnie Jenkinsa. Opowie on nową historię z Lwiej Skały. O scenariuszu, za który odpowiedzialny jest ponownie Jeff Nathanson, wiemy niewiele. Wiadomo jedynie, że produkcja skupi się na ukazaniu genezy Mufasy. Sequel staje się więc jednocześnie prequelem, ale... Nie do końca. "Król Lew 2" ma bowiem kontynuować kilka wątków, które rozpoczęto w pierwszej części. Czy będzie powiązany z filmem z 1998 roku o tytule "Król Lew II: Czas Simby"? Tego nie wiemy. 


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO