Każdy może wspomóc finansowo produkcję

Król dopalaczy - w sieci pojawił się już teaser filmu. Kiedy premiera?

Niedawno pisaliśmy o tym, że powstaje film o "Królu dopalaczy", a teraz jest już dostępny w Internecie teaser tej produkcji, w której możemy zobaczyć m.in. Tomasza Włosoka, który wciela się w tytułową rolę. Film jest debiutem dla reżysera Pata Howla. Zapowiadają go jako kryminalny thriller psychologiczny, który opowie o jednej z najniebezpiecznych osób w Polsce, która szybko zbudowała swoje imperium...

Król dopalaczy - teaser filmu 

W teaserze filmu można zobaczyć Włosoka w roli tytułowego "Króla dopalaczy", który stoi w oknie, na szczycie drapacza chmur, przytaczając krótko swoją historię, z której jest ewidentnie bardzo dumny. Jego postać w teaserze jasno mówi: 

Czy teraz zrobiłbym to samo? Teraz nakręciłbym o tym film 

YouTube Król Dopalaczy

Celem wideo jest nie tylko zaintrygowanie widzów i zachęcenie ich do zobaczenia produkcji, ale również do tego, aby współfinansowali "Króla dopalaczy". W opise teasera można wyczytać, że twórcy startują z kampanią crowdinwestycyjną, w ramach której każdy może kupić część akcji firmy, która film produkuje, a następnie, po premierze, uczestniczyć w zyskach z jego emisji. 


Twórcy przekonują, że większość środków mają już zebranych, ale "projekt jest na tyle ciekawy i ważny społecznie, że warto otworzyć się również na mniejszych inwestorów". Jak podkreślają "wierzą, że ta historia, opowiedziana wspólnie będzie miała jeszcze większą moc". 

W filmie zobaczymy, obok Włosoka, Zuzię Groszyńską, Adama Wietrzyńskiego, Łukasza Simlata czy Weronikę Rosati. Muzykę do filmu komponuje Hania Rani. Pat Howl wyreżyserował, a także, wraz z Katarzyną Samsą, napisał scenariusz do produkcji. 

Data premiery nie została jeszcze ustalona. 


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO