Koniec serialu

Kraina Lovecrafta - HBO rezygnuje z 2. sezonu

Czasami serialu od skasowania nie da się uratować. Tak jest tym razem. Nie pomogły dobre recenzje, liczne zachwyty fanów, nominacje do Złotych Globów i innych, prestiżowych nagród. HBO i tak postanowiło, że 2. sezon serialu "Kraina Lovecrafta" nie powstanie. Nie ma więc już co czekać na kontynuację serialu, bo, najprawdopodobniej, ta już nie powstanie.

Materiały promocyjne serialu

Koniec Krainy Lovecrafta 

Z jednej strony - wszystko jest jak najbardziej zrozumiałe, ponieważ serial opierał się na książce Matta Ruffa. I jeśli powstalby drugi sezon, to musiałby być całkowicie "wyrzucony" poza książkowe schematy. Z drugiej strony - wszyscy byli przekonani, że to nie będzie żaden problem i że warto tak zrobić, skoro tak wiele osób pokochało serial. Sam szef zarządzający contentem HBO - Casey Bloys - mówił o tym, że twórczyni serialu pracuje nad stworzeniem fabuły kontynuacji. 

A tymczasem... wszystko się zmieniło. Misha Green, twórczyni, po ogłoszeniu tego, że serial nie dostanie 2. sezonu, zareagowała w tej sprawie na swoim Twitterze, zapowiadając, jak dalej potoczyłyby się losy bohaterów. 

Żałujecie? 


O czym był serial? 

"Kraina Lovecrafta" to serial, który opowiadał o Atticusie Freemanie, jego wuju George'u oraz przyjaciółce Letitii. Wspólnie wyruszyli oni w podróż po USA lat 50. ubiegłego wieku, aby odnaleźć zaginionego ojca Atticusa. Tak właśnie zaczyna się poważna wędrówka, obfitująca w wiele ciekawych wydarzeń i obrazująca walkę z potworami. 

Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO