Nie dla Kowalskiej

Klaudia El Dursi pochwaliła się swoim sklepem z ciuchami. Ceny szokują...

Któż nie zna Klaudii El Dursi z „Top model”? Już zdążyło wokół niej narosnąć mnóstwo legend – jedni zarzucali jej, że od lat pracuje jako modelka; inni dopatrzyli się przyjaźni z najróżniejszymi celebrytkami. Niektórzy wywęszyli nawet spisek, który miałby dotyczyć tego, że pojawiła się w domu modelek i modelów po to, aby jak najwięcej namieszać i podnieść słupki oglądalności. 30-letnia mama dwójki dzieci od lat próbuje swoich sił w modelingu i chciałaby być wielką modelką.

Na swoim koncie jednak faktycznie ma mnóstwo sesji m.in. rozbieraną sesję dla magazynu „Playboy”. Jej życie potoczyło się trochę inaczej. Obecnie media żyją informacją o tym, że El Dursi ma swój sklep z ubraniami. I to nie byle jaki – przeciętna Kowalska raczej nie ma co liczyć na zakupy w jej butiku…

Ceny w sklepie El Dursi zwalają z nóg

To, że są w nim w większości ubrania dla kobiet nie powinno nikogo dziwić. Szokują jednak ceny – wahają się od 600 do 1000 złotych, więc nie każda kobieta będzie miała szansę sobie na to pozwolić. Najmniej zapłacimy za bluzki – niecałe 500 złotych i to najtańsze elementy garderoby, jakie znaleźć można w sklepie modelki. Z pewnością kobieta celowała w określoną grupę klientów. Ciekawe czy jej biznes jest dochodowy.


Kim jest Klaudia El Dursi?

30 letnia Klaudia urodziła się w Bydgoszczy, a swoją urodę zawdzięcza ojcu, który pochodzi z Libii. Zawsze chciała być modelką, ale jej plany zepchnęło na drugi plan wczesne macierzyństwo – obecnie jest mamą 10-letniego Dawida i 5-letniego Jasia, którego ma z obecnym partnerem. Na co dzień prowadzi swoją własną pracownię krawiecką, w której tworzy sukienki na zamówienie.
Za sobą ma już debiuty w telewizji m.in. w” Brzyduli” czy „Jak się pozbyć cellulitu?”.
Teraz postanowiła spełnić swoje marzenie o zostaniu modelką.

Kibicujecie Klaudii w „Top Model” na TVN?


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO