"Joker" - czy Phoenix ma szansę na zgarnięcie Oscara za rolę?

„Joker” to produkcja Todda Philipsa, która raczej wykracza poza standardy kina o superbohaterach. Dzięki temu filmowi wchodzi na zupełnie nowy pomysł i fani komiksów DC naprawdę nie mogą się już doczekać! Uczestnicy 76. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji mieli okazję przekonać się o tym, jak kino w tym temacie się rozwija - „Joker” otrzymał bowiem niemalże 10 minut owacji na stojąco, a uczestnicy festiwalu byli zachwyceni!

W roli głównej, jako tytułowego Jokera, zobaczyć będziemy mogli Joaquina Phoenixa. To dramat, który wykorzystuje sporo wątków komiksowych. Potwierdza to zwiastun, który może zobaczyć każdy z nas. Variety podaje, że nowe podejście do kina nie przeszło bez echa – widzowie w Wenecji nie mogli przestać klaskać po zakończeniu filmu jeszcze przez 8 minut. Obecnie film ma bardzo wysokie notowania, ale wiemy, że może się to zmienić po oficjalnej dystrybucji, która miejsce będzie miała 4 października 2019 roku. W rolach głównych zobaczymy właśnie Phoenixa, Beetz oraz De Niro, a także wiele innych znanych nazwisk.

Sprawdź także: Gosling w obsadzie nowego Thora?

Film skupiać będzie się na metamorfozie Arthura Flecka – komika, którego życie przykro doświadczyło i zdecydowanie nie rozpieszczało. Komik stanie się szalonym przestępcą terroryzującym Gotham City. Wiele osób już po samym zwiastunie wydało decyzję – odtwórca tytułowej roli zasługuje na Oscara!
Myślicie, że rola Phoenixa pobije kultowego Heatha Ledgera?Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO