Biznes kwitnie

Joanna Przetakiewicz ogłosiła otwarcie nowej firmy! Co w niej znajdziemy?

Joanna Przetakiewicz to projektantka, która stoi za firmą La Mania. Wiele celebrytek decyduje się na wystąpienia na czerwonych dywanach w sukniach jej projektu. Kobieta jest niezwykle przedsiębiorcza i najwidoczniej szczęście w życiu prywatnym przenosi się u niej również na sferę zawodową. Właśnie dzisiaj ogłosiła, że otworzyła kolejną firmę, nad którą pracowała od ponad dwóch lat. O co dokładnie chodzi?

AKPA

Pojawia się La Mania Home. Będzie można tam kupić luksusowe akcesoria do domu. Wszystko zapowiedziała w poście na Instagramie.

Joanna Przetakiewicz otwiera La Mania Home

Wszystkie celebrytki na pewno oszaleją z zachwytu i będą chciały mieć w domach i mieszkaniach coś, co wyszło od Joanny Przetakiewicz. Jesteśmy prawie pewni, że akcesoria domowe sygnowane nazwą La Mania dorównają popularnością jej marce odzieżowej.

Fashion Business informuje co znajdzie się w asortymencie La Mania Home:

Co odnajdziemy w asortymencie La Mania Home? Ma być zastawa stołowa, kieliszki, pościele oraz dodatki takie jak wazony, ramki czy świeczki. Wszystko utrzymane zostało w typowej dla La Manii stylistyce – czerni, bieli z elementami złota i czerwieni


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO