Media rozpisywały się o tym przez kilka dni

Joanna Moro nie zagra więcej w "Barwach szczęścia". Czy to miało związek z jej ciążą?

Joanna Moro swoją popularność zawdzięcza zagraniu Anny German w serialu o tym samym tytule. Od tego czasu coraz częściej pojawia się na małym ekranie albo na deskach teatrów w różnych spektaklach. Niedawno aktorka ogłosiła, że jest w trzeciej ciąży. A potem okazało się, że straciła swoją rolę w serialu „Barwy szczęścia”, który emitowany jest w TVP. Niektórzy spekulowali, że powodem takiej decyzji jest właśnie fakt, że aktorka spodziewa się dziecka.

AKPA

Okazuje się jednak, że decyzja twórców popularnego serialu absolutnie nie ma żadnego związku z ciążą Joanny Moro.

Joanna Moro nie zagra już w „Barwach szczęścia”

Swoją przygodę z serialem rozpoczęła już w 2007 roku, gdzie pograła prawie pięć lat. Później zniknęła, ale wróciła do serialu w 2015 roku. Plejada.pl szukała odpowiedzi na pytanie czy to prawda, że zniknie z obsady, a także jaki jest powód takiej decyzji i czy faktycznie aktorka została zwolniona. Moro nie chciała jednak rozmawiać o tym zbyt szczegółowo i skomentowała to bardzo krótko:

Nie pracuję teraz w "Barwach szczęścia", ale nie chcę o tym rozmawiać

Plejada.pl poprosiła o komentarz produkcję serialu – odezwała się do nich Karolina Baranowska, która zajmuje się działem PR w serialu „Barwy szczęścia”. Wyznała ona, że pożegnanie z Moro nie nastąpiło z powodu jej ciąży, ale raczej z tym, że wątek aktora, z którym grała swoje sceny, naturalnie wygasł – wszystko przez to, że zdecydował się on odejść z serialu.

"Barwy szczęścia" to serial wielowątkowy i wątek Joanny Moro wygasł naturalnie kilka miesięcy temu ze względu na perturbacje u innych bohaterów

Gwiazda ponoć nie sygnalizowała, że chciałaby zagrać w serialu po porodzie. Produkcja więc nie nastawiała się na to. Jak powiedziała Karolina Baranowska:

Nie miało to nic wspólnego z ciążą aktorki. Aktorka nie zgłaszała produkcji, że jest w ciąży ani nie kontaktowała się w sprawie przywrócenia wątku

Źródło: plejada.pl


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO