Aktor ma pewną teorię

Jason Isaacs zdradził, jak mogły wyglądać dalsze losy Lucjusza Malfoya

Harry Potter jest jednym z najpopularniejszych na świecie książkowych bohaterów. Mało kto nie zna przygód czarodzieja, który został osierocony przez rodziców zamordowanych z rąk Lorda Voldemorta. Wszystkie części słynnej powieści J. K. Rowling doczekały się swoich ekranizacji, które świetnie oddają charakter stworzonych przez pisarkę postaci. Jedną z bardziej charakterystycznych jest postać Lucjusza Malfoya, który jest ojcem najgorszego szkolnego kolegi Harry’ego – Draco. Lucjusz jest również śmierciożercą i oddanym sługą Voldemorta. Każdy, kto oglądał filmy z serii, dobrze zna jego zimne spojrzenie, któremu towarzyszą gładko zaczesane i jasne włosy.

wikipedia.org

Aktorem, który wcielił się w wyjątkowo nieprzyjemną postać Lucjusza Malfoya, był Jason Isaacs.

Dalsze losy Lucjusza

Po raz ostatni filmową postać Lucjusza Malfoya można zobaczyć w drugiej części „Insygniów Śmierci”, gdzie podobnie jak reszta śmierciożerców, staje się on świadkiem upadku Voldemorta. Zaraz potem Malfoy ucieka ze swoją rodziną. Nie wyjaśniono jednak, jak wyglądały jego późniejsze losy. Ostatnio swoją teorię na ten temat postanowił przedstawić odtwórca roli Lucjisza, Jason Isaacs. Aktor udzielił wywiadu dla Syfy Wire, w którym stwierdził, że jego zdaniem dalsze życie wpływowego niegdyś sługi Czarnego Pana nie wyglądało najlepiej:

Myślę, że po zakończeniu serii Lucjusz stał się cieniem siebie samego. Mógłby się ochronić za pomocą majątku, ponieważ pieniądze zawsze bronią ludzi, ale myślę, że i tak straciłby, jeśli kiedykolwiek w ogóle miał, szacunek swojej żony i syna. Społeczeństwo unikałoby go, a on kuliłby się w swojej rezydencji i zapiłby się przedwcześnie na śmierć. I szczerze mówiąc, zasługiwałby na to.

Należy zaznaczyć, że autorka „Harry’ego Pottera” nieco inaczej poprowadziła losy Malfoya. W książce ostatecznie został ułaskawiony z zarzutów stawianych za popełnione zbrodnie, ponieważ nawiązał wcześniej współpracę z przeciwnikami Voldemorta. Która wersja historii Lucjusza wydaje wam się bardziej odpowiednia?Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO