Zdradziła, kto wystąpi w filmie

Kogel-mogel 4. Ilona Łepkowska napisała już scenariusz do filmu. Zdradziła, kto w nim wystąpi

Już jakiś czas temu pojawiły się informacje, że powstanie kolejna część słynnej polskiej komedii „Kogel-mogel”. Nic dziwnego - ostatnia odsłona serii zatytułowana „Miszmasz, czyli kogel-mogel 3” cieszyła się ogromną popularnością wśród publiczności. Podobnie, jak w przypadku poprzednich części, za scenariusz czwartej odsłony filmu odpowiada Ilona Łepkowska. Okazuje się, że znana scenarzystka skończyła już pisać scenariusz i zostały jej do naniesienia ostatnie poprawki. W rozmowie z Party.pl zdradziła, że zapowiada się bardzo „zwariowany film”:

Scenariusz jest gotowy, właśnie nanoszę ostatnie poprawki. Zapowiada się, że będzie to zwariowany film, bliski współczesnym gustom. Mam nadzieję, że sytuacja z koronawirusem zostanie na tyle opanowana, że w sierpniu uda nam się wejść na plan zdjęciowy. Oby tylko nie była to płonna nadzieja.

Materiały prasowe

Film „Kogel-mogel” w reżyserii Romana Załuskiego ukazał się w 1988 roku. W 1989 doczekał się kontynuacji, pt. „Galimatias, czyli kogel-mogel 2”. W 2019 roku powstała trzecia część filmu, zatytułowana „Miszmasz, czyli kogel-mogel 3”.

Kto wystąpi w „Koglu-moglu 4”?

Ilona Łepkowska zdradziła również, kto pojawi się w nowej produkcji. W czwartej odsłonie ponownie zobaczymy aktorów z trzeciej części. Zobaczymy w niej więc Grażynę Błęcką-Kolską, Katarzynę Łaniewską, Annę Muchę, Nikodema Rozbickiego, Zdzisława Wardejna i Aleksandrę Hamkało. Dołączy jednak do nich dwóch nowych bohaterów. Scenarzystka w rozmowie z portalem nie chciała jednak wyjawić, kto je zagra. Co ciekawe, w scenariuszu znajduje się postać grana przez Ewę Kasprzyk. Aktorka nie została jednak wymieniona w wywiadzie przez scenarzystkę. Wynika to z faktu, że gwiazda nie była zadowolona z poprzedniej części i nie wiadomo, czy wyrazi chęć zagrania w nowej produkcji. Ilona Łepkowska zapowiedziała jednak, że zaprosi Ewę Kasprzyk do współpracy.

Zdjęcia do filmu „Kogiel-mogiel 4” mają się rozpocząć od razu po zniesieniu obostrzeń związanych z epidemią koronawirusa. Ilona Łepkowska w wywiadzie wyraziła nadzieję, że uda się ruszyć z pracą na planie już w sierpniu tego roku. Na razie nie podano daty premiery filmu.


Może zainteresują Cię także:


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO