Michał Wiśniewski potwierdził doniesienia

Ich Troje znowu zmienia skład - zespół rozstał się z Agatą Buczkowską?

Zespół „Ich Troje” może poszczycić się już ponad dwudziestoma latami istnienia. W tym czasie grupa wielokrotnie zmieniała swój skład – zmiany te dotyczyły jego wokalistek. W tej roli występowały już między innymi Marta Mandrykiewicz, Justyna Majkowska i Ania Świątczak. Od trzech lat z Michałem Wiśniewskim i Jackiem Łągwą występowała z kolei Agata Buczkowska. Jednak od pewnego czasu zamiast niej na koncertach zaczęła się pojawiać była żona lidera zespołu, Anna Świątczak.

AKPA

Fakt ten wzbudził wśród fanów podejrzenia, że zespół rozstał się już ze swoją dotychczasową wokalistką.

Oświadczenie

W ostatnich dniach stycznia Michał Wiśniewski zamieścił na Facebooku oświadczenie, w którym rozwiał niektóre wątpliwości dotyczące zmian w zespole. Muzyk przyznał, że doszło do pewnych przetasowań w jego szeregach:

(...)Nastąpiła roszada w składzie wokalnym i muzycznym, która jest niezbędna do dalszego prawidłowego rozwoju zespołu. Tym, którzy odchodzą życzę z całego serca powodzenia w życiu osobistym, jak i zawodowym. Mam nadzieję, że wspólnie spędzony czas składał się z chwil, które w większości będziecie miło wspominali. Z moich i swoich błędów wyciągniecie wnioski, które zaowocują nowymi projektami lub przynajmniej oszczędzą rozczarowania…

Na razie jednak nie ma pewności, czy wpis ten dotyczy Agaty Buczkowskiej. Portal Plotek poprosił Wiśniewskiego i 22-letnią wokalistkę o komentarz w tej sprawie, jednak nie chcieli oni udzielić odpowiedzi na pytanie o obecny skład zespołu.

Zobacz także: Utwory zespołu Ich Troje
 Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO