Data premiery

Henry Cavill jako Geralt już niedługo na Netflxie

Fani wiedźmińskiego uniwersum mogą powoli zacierać ręce i rezerwować sobie wolny czas w grudniowe wieczory. Poznaliśmy bowiem prawdopodobną datę premiery serialu, który powstał na podstawie prozy Andrzeja Sapkowskiego. Wiele wskazuje na to, że będziemy mogli go obejrzeć tuż przed świętami – produkcja ma trafić na Netflix 20 grudnia. W główną rolę wcielił się Henry Cavill – brytyjski aktor urodzony w 1983 roku. Fani mieli szansę obejrzeć go chociażby w filmach  Batman v Superman: Świt sprawiedliwości czy Człowiek ze stali. 

engadget.com

Już dziś wiele wskazuje także na to, że powstanie co najmniej kilka sezonów z białowłosym wojownikiem w roli głównej – niektórzy aktorzy są wymienieni w obsadzie nawet w roku 2021 (prawdopodobnie świadczy to o planach na kolejne części). Coraz więcej wiemy także o pierwszej odsłonie nowego serialu amerykańskiego serwisu.

Pierwszy sezon hitem?

Na serial czekają tysiące fanów z całego świata. Większość z nich miała już styczność z uniwersum, w którym potwory, elfy i ludzie żyją obok siebie. Do sieci wypływa coraz więcej konkretów dotyczących samego serialu. Niedawno za sprawą Writers Guild America poznaliśmy tytuły 6 z 8 odcinków pierwszego sezonu (brakuje 1 i 5):

Odcinek 2: Four Marks
Odcinek 3: Betrayer Moon
Odcinek 4: Of Banquets, Bastards and Burials
Odcinek 6: Rare Species
Odcinek 7: Before A Fall
Odcinek 8: Much More

Czy to ostateczne tytuły? Przekonamy się już wkrótce


2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO