Dużo seriali!

HBO GO pokazało swoje premiery seriali i dokumentów na 2021 rok. Będzie coś ciekawego?

HBO Go, wzorem tego co postanowił zrobić Netflix czy CW, postanowiło również uchylić nieco rąbka tajemnicy. Tym właśnie sposobem platforma zaprezentowała nam swoje premiery na rok 2021. Wśród nich wiele nowych seriali, kontynuacje produkcji już istniejących i wiele nadchodzących dokumentów, które z pewnością znajdą sobie widzów. Czy jest w ogóle na co czekać? 

HBO ogłasza premiery na 2021 rok 

Wydawałoby się, że HBO niekoniecznie musi martwić się, w jaki sposób pozyskać widzów. W końcu Warner Bros. ogłosił, że ich produkcje będą od razu pojawiały się na platformie HBO Max. Ale nie wszyscy ją mają! Dlatego właśnie HBO postanowiło skusić niektórych swoją ofertą serialową. I zaprezentowali tytuły, na które warto czekać w 2021 roku. 

Materiały promocyjne serialu

Wideo, które pojawiło się na oficjalnym kanale HBO, nie napawa nas przesadnym optymizmem. Okazuje się, że owszem, planowanych jest kilka hitów - chociażby remake "Scen z życia małżeńskiego", ale nie zobaczymy wielu kontynuacji popularnych seriali

Odnosimy wrażenie, że HBO nieco odpuściło w tym roku seriale. Ale liczymy, że może nowe sezony "Miasta niedźwiedzia" czy "Insecure" czymś nas zaskoczą. Z pewnością jednak nie mogą równać się z "Seksem w wielkim mieście" czy "Wielkimi kłamstewkami". 

Ze zwiastuna wynika, że HBO uraczy nas w tym roku również wieloma dokumentami m.in. "1000 Foot wave" czy "Allen v Farrow", a także dokumentem o Tinie Turner. 

Zobaczcie sami, czy będzie dla was coś ciekawego: 


Może zainteresują Cię także:


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO