Nie poszło o pieniądze

Good Girls - serial skasowano przez problemy zakulisowe?

Serial "Good Girls" miał mieć 5. sezon. Wskazywało na to wszystko. Aktorki nawet wyraziły zgodę na to, żeby ich płace były niższe. Jednak mimo to NBC postanowiło skasować serial i nie opublikowało żadnego oświadczenia w tej sprawie. O tym, jak mogło dokładnie to wyglądać, napisał Michael Ausiello z TVLine. Więc co było prawdziwym powodem? 

Materiały promocyjne serialu

Poszło o problemy za kulisami? 

Serial "Good Girls" dostanie jeszcze jeden podwójny odcinek, który w USA zostanie wyemitowany 22 lipca. Będzie to nie tylko finał 4. sezonu, ale również całego serialu. Nikt też specjalnie nie garnie się do tego, aby przejąć serial i stworzyć 5. sezon po swojemu. Michael Ausiello z TVLine podał, że w maju planowano jeszcze zamówić skrócony 5. sezon serialu. Aktorki nawet wyraziły zgodę na zmniejszenie im pensji. To jednak najwyraźniej nie wystarczyło. 

Z rozmów dziennikarza ze źródłami z NBC, Universal Television, a także w kręgach produkcji serialu, wynika, że powodem były zakulisowe problemu. Jeden z informatorów podał, że pierwszy problem wystąpił wtedy, kiedy producenci nie mogli dogadać się z serialowym Rio, czyli Mannym Montaną. Aktor miał problem nie tylko, jeśli chodzi o kwestie finansowe, ale również o harmonogram. Ponoć jest to pochodna zakulisowego konfliku pomiędzy nim a Christiną Hendricks (serialowa Beth). Montana nie chciał z nią pracować, więc nie był gotowy na ustępstwa w kwestii finansów. 


O konflikcie tych dwojga mówiło się już dosyć długo, ale żaden z agentów aktorów nie chciał skomentować plotek. W pewnym momencie, w 2020 roku, Montana w wywiadzie dla "The Total Celebrity Show" powiedział, w odpowiedzi na pytanie jak wyglądają jego relacje z Hendricks: 

Przychodzimy, wykonujemy swoją pracę, a potem idziemy do domu. To bardzo biznesowe. 

Ona z kolei na panelu 92nd Street Y skarżyła się, że Montana ciągle mówi do niej "Chris":

Manny nazywa mnie... Chris. Nikt w moim życiu nie mówi do mnie Chris. Nie mam tak na imię. Myślę, że to kompletnie głupie. I on nigdy nie skorzystał z szansy, żeby zdać sobie sprawę, że ja tego nienawidzę. To naprawdę dziwne 

Rozważano nawet kontynuację serialu bez Manny'ego Montany, ale uznano, że jest zbyt ważny dla fabuły, by z niego zrezygnować. Jeden z informatorów TVLine powiedział, że NBC szukało jedynie pretekstu, aby serial zakończyć. 

Obecnie na Netflixie możecie oglądać 3. sezony serialu. Nie wiadomo jeszcze, kiedy w Polsce, na Netflixie, pojawi się 4. sezon serialu. 

Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO