Kiedy premiera?

Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle. Zwiastun filmu

"Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle" to polski film, który inspirowany jest prawdziwą historią. Za kamerą stoi Heathcliff Janusz Iwanowski, a za produkcję odpowiada Global Studio, które doskonale znane jest ze swojego hitu pt. "Proceder". Zobaczcie, kogo zobaczymy w obsadzie, a także kiedy data premiery. 

Materiały promocyjne filmu

Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle - zwiastun, premiera, obsada

Film opowiada o czasach, gdy w Polsce półki sklepowe świeciły pustkami. Bohaterowie filmu znaleźli swój sposób na to, aby zarabiać ogromne pieniądze. Skąd tak dobrze wiedzieli na czym można zrobić biznes? Jak dorobili się w czasach kryzysu? Chociaż można było wnioskować, że to męski świat, to tak naprawdę pierwsze skrzypce grały kobiety. To one miały głowę do interesów. Dorota, Marzena, Krysia i Sabrina. To one udawadniają, że faktycznie jest tak, że gdy kobieta o coś walczy - nikt i nic jej nie zatrzyma. 


W obsadzie będziemy mogli oglądać m.in. Dominikę Gwit, Małgorzatę Kożuchowską, Agnieszkę Więdłochę, Paulinę Gałązkę, Rafała Zawieruchę, Macieja Zakościelnego, Michała Koterskiego oraz Pawła Małaszyńskiego, ale również wiele innych, znanych i lubianych. 

Premiera filmu "Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle" już 14 października w kinach. 

Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO