Gra będzie dostępna w Game Passie

Football Manager 2023 od dnia premiery w Xbox Game Pass

Na rynku gier dzieje się obecnie naprawdę dużo i doskonale widać to także na przykładzie coraz popularniejszych usług subskrypcyjnych, do których zaliczyć należy Xbox Game Pass. Dużym atutem usługi jest fakt, że w wiele gier zagrać możemy już w dniu ich premiery. Nie inaczej będzie w przypadku symulatora Football Manager 2023, który zadebiutuje już 8 listopada. Czego możemy się spodziewać po produkcji?

Materiały promocyjne gry

Gra zadebiutuje na PC, Xbox Serise X/S i PlayStation 5 (warty odnotowania jest fakt, że to debiut popularnego FM'a na konsolach Sony) już 8 listopada. Dostępna będzie także wersja mobilna, która dostępna będzie na iOS i Androidzie.

Football Manager 2023 - czego się spodziewać?

Nic nie wskazuje na to, że w tegorocznej edycji doczekamy się jakiejś rewolucji. Gra po raz kolejny pozwoli nam na pokierowanie klubem piłkarskim nawet w najdrobniejszych aspektach i szczegółach. Na miłośników taktycznego podejścia czekają setki możliwości dostosowania stylu gry czy składu naszej drużyny. Przeprowadzimy też transfery, zadbamy o zespół młodzieżowy czy sztab. W oczekiwaniu na premierę Football Managera 2023 warto sprawdzić poprzednią edycję gry. Wymagania sprzętowe Football Manager 2022 powinny spełnić nawet nieco starsze komputery. Jest to więc gratka dla wszystkich miłośników wirtualnej piłki kopanej.

 Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO