Co słychać u przyjaciółek?

Firefly Lane. Zwiastun 2. sezonu serialu. Kiedy premiera i gdzie oglądać?

Tully i Kate, czyli dwie przyjaciółki z serialu "Firefly Lane", powracają w grudniu z 2. i finałowym sezonem. Co tym razem czeka bohaterki? Kogo zobaczymy na małym ekranie? Tego dowiemy się już wkrótce, a do obejrzenia będziemy mieli aż 16 odcinków popularnego serialu, który oparty został na książce Kristin Hannah o tym samym tytule. Na razie pozostaje nam jednak cieszyć oko oficjalnym zwiastunem. 

Materiały promocyjne serialu

Firefly Lane - zwiastun finałowego, 2. sezonu 

2. sezon odpowie na wszystkie nurtujące pytania, ale przede wszystkim na to najważniejsze, czyli co się wydarzyło, że dwie przyjaciółki, Tully i Kate, tak mocno się od siebie oddaliły. Zobaczymy jak Kate będzie zmagała się z bolesnymi następstwami wyprawy Johnny'ego do Iraku, a Tully staje do walki w sądzie po odejściu ze swojego talk-show. Będzie więc musiała zacząć karierę od nowa, a to skłoni ją do zastanowienia się kim jest i co dalej. 

W części, która dzieje się w latach 80., będziemy świadkami tego, jak rozpoczyna się romans Kate i Johnny'ego, a także pierwszych kroków Tully w życiu zawodowym. Lata 70. to z kolei historie o tym, jak nastolatki będą walczyły o swoją przyjaźń po tym, jak Tully zamieszkuje z babcią, z dala od Firefly Lane, a Cloud idzie do więzienia na sprzedawanie narkotyków. 

W obsadzie głównej - bez zmian, z kolei do serialu dołączą India de Beaufort, Greg Germann, Jolene Purdy oraz Ignacio Serricchio. 


2. sezon serialu Firefly Lane będzie miał premierę 2 grudnia na Netfliksie. 


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO