Wszystko poszło zgodnie z planem

„The Mandalorian” - twórca potwierdził datę premiery 2. sezonu!

Pandemia koronawirusa bardzo pokrzyżowała tegoroczne plany filmowców, którzy w wielu przypadkach musieli przerwać prace nad swoimi produkcjami i przesunąć planowane daty premier na bardziej odległe terminy. Od razu pojawiły się więc wątpliwości, czy podobnie będzie również w przypadku drugiego sezonu serialu „The Mandalorian”. W lutym ogłoszono bowiem, że premiera kolejnej odsłony produkcji Disneya odbędzie się w październiku 2020 roku. Po wybuchu epidemii pojawiły się z kolei informacje, że twórcom udało się zakończyć zdjęcia do serialu jeszcze przed wprowadzeniem wszelkich obostrzeń, co zwiększyło nadzieje fanów na pojawienie się drugiego sezonu w pierwotnie planowanym terminie.

"The Mandalorian"/Materiały prasowe

Niedawno twórca i scenarzysta „The Mandalorian”, Jon Favreau, uczestniczył w odbywającym się w sieci festiwalu ATX TV. Podczas spotkania oficjalnie potwierdził, że premiera serialu odbędzie się zgodnie z planem:

Mieliśmy szczęście skończyć zdjęcia przed lockdownem. Dzięki temu, jak zaawansowani technologicznie są Lucasfilm i ILM byliśmy w stanie zdalnie pracować nad montażem z efektami specjalnymi. 2. sezon będzie dostępny zgodnie z planem na Disney+ w październiku.

Boba Fett w nowym sezonie

Atmosferę wokół serialu podgrzewają między innymi informacje na temat jego nowych bohaterów. Niedawno dowiedzieliśmy się, że w drugim sezonie pojawi się wyczekiwana przez fanów postać – Boba Fett. Zagra go Temuera Morisson, który występował wcześniej jako Jango Fett w filmie „Gwiezdne wojny – Część III: Atak klonów” z 2002 roku. Podczas festiwalu ATX TV Jon Favreau postanowił odnieść się nieco do wprowadzenia Boba Fetta do „The Mandalorian”. Z słów reżysera wynika, że nowa odsłona postaci powinna spełnić wszelkie oczekiwania, jakie fani żywili względem niej. Jak przyznał, jej potencjał nie został jeszcze w pełni wykorzystany:

Wszyscy kochaliśmy Bobę Fetta, ale nie dostaliśmy go tak dużo, jakbyśmy chcieli. Bezceremonialnie skończył się w Powrocie Jedi. Chcieliśmy stworzyć kogoś, kto mógłby być zgodny z tym, czego wszyscy po nim oczekiwaliśmy, gdy byliśmy młodzi.

Za kamerami drugiego sezonu „The Mandalorian” stanęli Jon Favreau, Robert Rodriguez, Carl Weathers i Dave Filoni. Wiadomo już, że nie będzie to koniec serii – niedawno potwierdzono stworzenie trzeciego sezonu serialu.

Czekacie na drugi sezon „The Mandalorian”? W tym czasie możecie obejrzeć film „Gattaca”, którego akcja rozgrywa się w odległej przyszłości. Polecamy także obejrzeć takie produkcje jak „Jupiter: Intronizacja” czy „Super 8”.Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO