Data premiery, zwiastun

Dahmer - Potwór: Historia Jeffreya Dahmera. Zobacz zwiastun produkcji

W sieci pojawił się zwiastun serialu "Dahmer - Potwór: Historia Jeffreya Dahmera", w którym to Evan Peters gra główną rolę. Premiera tej produkcji odbędzie się już w przyszłym tygodniu. "Bohaterem" miniserialu jest Jeffrey Dahmer, seryjny zabójca i kanibal, który ma na koncie 17 ofiar. Jak w tej roli poradzi sobie Peters? 

Materiały promocyjne serialu

Dahmer - Potwór: Historia Jeffreya Dahmera - zwiastun 

Zwiastun serialu pozwala nam obejrzeć Evana Petersa w roli Dahmera. Widać, w jaki sposób "bohater" serialu wyszukuje swoje ofiary i zwabia je do swojego mieszkania. Tymczasem dziwnym zapachem i krzykami, do jakich dochodzi za drzwiami jego mieszkania, zaczyna interesować się sąsiadka. Dahmer przez prawie całą dekadę mordował i serial ma pokazać w jaki sposób udawało mu się to przez tyle czasu, a także w jaki sposób przyczynił się do tego systemowy rasizm i porażki policji na poziomie systemu. 

Premiera serialu już 21 września na platformie Netfliks


Obok Evana Petersa zobaczymy również Richarda Jenkinsa, który wcieli się w rolę ojca Dahmera, chemika, który pokazywał mu w jaki sposób używać wybielacza i preparować kości zwierząt. Macochę mężczyzny zagra Molly Ringwald. Obok tych gwiazd będziemy mogli również podziwiać Michaela Learneda i Niecy Nash-Betts. Serial tworzą Ryan Murphy i Ian Brennan, wraz z Davidem McMillanem. Scenariuszem zajmowała się także Janet Mock. Carl Franklin zajął się wyreżyserowaniem pilota. 

Kim był Jeffrey Dahmer? 

Dahmer mordował mężczyzn i chłopców od 1978 roku, aż do aresztowania w 1991 roku. Uprawiał nekrofilię, kanibalizm i okaleczał ciała swoich ofiar. Sam został zabity w więzieniu z rąk innego więźnia. 


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO