Czy przyciągnie graczy?

eFootball – znamy datę premiery i zawartość

Symulatory to jednen z najchętniej ogrywanych gatunków gier komputerowych i konsolowych. Nic więc dziwnego, że piłkarskie gry zawsze budzą sporo emocji. Od lat prym zdaje się dzierżyć cykl FIFA i wiele wskazuje, że także w tym roku gra EA przejmie większą część rynku. Z monopolem stara się walczyć KONAMI, które właśnie zapowiedziało oficjalną premierę gry eFootball. Gra jest następcą cyklu Pro Evolution Soccer - w tym roku ma to być jednak darmowa gra, która będzie nieustannie rozwijana. Czego możemy spodziewać się po nowym projekcie?

 

Materiały promocyjne gry

Gra będzie miała swoją premierę już 30 września. Ukaże się ona na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series - w przyszłości mamy natomiast mieć możliwość zagrania na tablecie i komórce. W dniu premiery będzie to jednak tak naprawdę rozbudowana wersja demo. 

eFootball - zawartość na start

Gracze dostaną możliwość rozgrywania meczów offline - zarówno z przyjaciółmi, jak i przeciwko komputerowi. Wydarzenia online będziemy mogli rozgrywać jedynie dostępnymi klubami, których na razie nie ma zbyt wiele. Pocieszający może być fakt, że gra ma się rozwijać przez wiele miesięcy.

Na starcie dostępne będą: FC Barcelona, FC Bayern Monachium, Juventus, Manchester United, Arsenal FC, SC Corinthians Paulista, CA River Plate, Sao Paulo FC. Do dyspozycji graczy oddane zostaną także stadiony: Camp Nou, Old Trafford, Allianz Stadium, Emirates Stadium, Allianz Arena oraz eFootball Stadium. Poniżej możecie natomiast obejrzeć zwiastun produkcji, który prezentuje elementy gameplayu.

eFootball - zwiastun

Sprawdź również wymagania sprzętowe gry FIFA 22.Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO