Wyjdzie jej to na zdrowie?

Doda jest przeciwniczką przyjmowania leków: „Zatruwają organizm”

Doda słynie ze swojego zdrowego stylu życia, który stara się promować wśród swoich fanów. Często zdarza jej się wyrażać dość niecodzienne i kontrowersyjne poglądy na ten temat. Niedawno wyznała, że problemy ze zdrowiem wywołało u niej założenie aparatu na zęby. Z kolei ostatnio piosenkarka postanowiła zabrać głos w sprawie stosowania środków farmakologicznych – okazuje się, że nie przyjmuje ona żadnych leków. Jej wyznanie może wyjątkowo zaskakiwać, zważając na szerzącą się obecnie epidemię koronawirusa, który w ostatnich dniach dotarł już także do Polski.

AKPA

Dorota Rabczewska udzieliła ostatnio wywiadu Plejadzie, w którym ujawniła, że jest… meteopatką. Artystka twierdzi, że bardzo mocno odczuwa zmiany pogody, które jest w stanie nawet przewidzieć:

Źle znoszę zmiany pogodowe i ciśnienia. Odbija się to na moim śnie, mam tak od dziecka. Wszystko przewiduję, czuję, wiem…

„Nie” dla leków

W dalszej części rozmowy Doda została zapytana przez Plejadę, czy przyjmuje leki, które mogłyby jej pomóc z silnym i uciążliwym odczuwaniem zmian pogody. Piosenkarka stwierdziła, że nie stosuje żadnych środków farmakologicznych, ponieważ jest ich zdecydowaną przeciwniczką:

W ogóle nie używam żadnych leków, leków przeciwbólowych, nic... Nawet jak kilka lat temu bolał mnie kręgosłup, to niczego nie używałam. Jestem przeciwniczką zatruwania organizmu, więc staram się sobie jakoś tłumaczyć.

Opinia Dody na ten temat może się obecnie wydawać dość kontrowersyjna, biorąc pod uwagę trudną sytuację na świecie spowodowaną koronawirusem. Zgadzacie się ze zdaniem piosenkarki na temat przyjmowania leków?

Zobacz także: Największe przeboje DodyKomentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO