Wiele ciekawych tytułów

Disney+ - jakie premiery na platformie w październiku 2022?

Disney+ poinformował o nowościach na platformie, które pojawią się w październiku. Przygotowano sporo ciekawych i nieoczekiwanych tytułów, które z pewnością znajdą swoich entuzjastów. Zobaczcie, na jakie filmy i seriale możecie liczyć. 

Materiały promocyjne serialu

Disney+ - seriale i filmy na platformie w październiku 

Do oferty w październiku trafiają dwa seriale, które swoją premierę miały już w USA. 

Pierwszy z nich, "The Bear", pojawi się 5 października. To historia młodego szefa kuchni, który po bolesnym odejściu jednego z członków swojej rodziny, powraca do Chicago, aby tam prowadzić rodzinny bar z kanapkami. Zderza się jednak z bardzo bolesną rzeczywistością. A wszystko to w cieniu straty brata, który postanowił popełnić samobójstwo. 

Z kolei 12 października na platformie pojawi się serial "Candy: Śmierć w Teksasie". To historia o Candy Montgomery, która dzieje się w latach 80. Ta kobieta to ucieleśnienie ideału - jest idealną gospodynią domową i idealną matką. Wszystko w jej życiu układa się dobrze. Jednak kiedy narasta w niej presja konformizmu, zaczyna walczyć o odrobinę wolności. Nawet za cenę życia. 

Z kolei 26 października będzie można obejrzeć "Gwiezdne Wojny: Opowieści Jedi" - serial animowany, który osadzony został w świecie Star Wars. 


Jeśli zaś chodzi o filmy to 14 października pojawi się film "Rosaline". To nowe, komediowe spojrzenie na historię "Romea i Julii" Szekspira. Opowiadziana zostaje ona z perspektywy kuzynki Julii - Rosaline, która jest także niedawną miłością Romea. Kiedy Romeo zakochuje się w Julii, Rosaline próbuje zrobić wszystko, aby nie dopuścić do słynnego romansu. 

26 października z kolei pojawi się... horror. "Barbarzyńcy" to historia młodej kobiety, która udaje się na rozmowę o pracę do Detroit i tam też rezerwuje dom na nocleg. Kiedy pojawia się na miejscu, okazuje się, że zaszła pomyłka i ten sam dom wynajęto także obcemu mężczyźnie, który już się tam rozgościł. Wbrew swoim przeczuciom - nie poszukuje innego miejsca, aby się w nim zatrzymać. Jednak powodem do obaw nie jest tylko niespodziewany współlokator... 

Oprócz tego będzie można oglądać film "Grimcutty", którego premiera będzie miała 10 października. A także 2. sezony seriali "Drużyna" i "The Mysterious Benedict Society" i 3. sezon "Wojny światów". Pojawią się również nowe odcinki "Andora", a także "Wilkołak nocą". 

Może zainteresują Cię także:


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO