Wszystko za 499 zł...

Dantejskie sceny w salonie Xiaomi w Galerii Mokotów. Ludzie rzucają się na promocje [WIDEO]

Chyba każdy kojarzy dantejskie sceny jakie dzieją się w marketach kiedy pojawia się jakaś niesamowita promocja – tak było już z Crocksami, torebkami popularnej polskiej marki, telewizorami, a także… karpiami. Teraz przyszła kolej na telefony. Cała rzecz dzieje się pod salonem Mi Store w warszawskiej Galerii Mokotów. Tłum ludzi próbuje dostać się do środka za wszelką cenę, aby dostać najnowszego smartfona Note 10 Pro, który był dostępny tam za jedyne 499 zł.

Zdjęcie poglądowe

Niestety… Z powodu tego, jak okropne rzeczy ludzie robili, aby dostać się do środka, sklep przedwcześnie zamknięto.

Awantura o telefony w Galerii Mokotów

Sieć poinformowała, że w Galerii Mokotów dostępne będą najnowsze telefony Note 10 Pro od Xiaomi,w niezwykle niskiej cenie – za jedyne 499 zł. Jest to faktycznie gratka. Tym bardziej, że promocja była ograniczona, a jeden klient miał prawo zakupu jednego telefonu w takiej cenie. Portal Spider’s Web poinformował, że kolejki zaczynały się już od 7, czyli na trzy godziny przed otwarciem Galerii. Niektórzy przygotowywali się do szturmu już od kilkunastu godzin. Ludzie byli niezwykle podekscytowani i robili WSZYSTKO, aby udało im się dostać do Mi Store. Nikt jednak nie spodziewał się tego, że wszystko pójdzie w takim kierunku…


Już na filmie widać jak powoli dochodzi do przepychanek. Reporterzy Spider’s Web powiedzieli, że pod sklepem było bardzo niebezpiecznie – były zakrwawione nosy i podbite oczy. Tłum napierał coraz bardziej, więc Galeria Mokorów i salon Mi Store podjęli radykalną decyzję o zamknięciu sklepu. Wtedy właśnie ludzie zaczęli zachowywać się dość… osobliwie. Zaczęli uderzać pięściami w kraty. Na niewiele jednak się to zdało. Zarówno Xiaomi Polska, jak i Galeria Mokotów wystosowali stosowne oświadczenia za pomocą Facebooka.

Drodzy Fani Mi, Liczba gości Mi Store w Galerii Mokotów przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. W trosce o bezpieczeństwo klientów przybyłych na akcję promocyjną nasz sklep został otwarty wcześniej. Niestety mimo przygotowań naszego zespołu porządkowego i napierającego tłumu wraz z przedstawicielami Galerii Mokotów podjęliśmy decyzję o zamknięciu dzisiaj Mi Store. W przyszłym tygodniu przygotujemy specjalną promocję. O szczegółach poinformujemy wkrótce. Za wszelkie niedogodności, wszystkich przybyłych gości, bardzo przepraszamy.

- pojawiło się na Facebooku Mi Store

Lokalizacja telefonu Xiaomi I-mobi.pl


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO