Wstrzymano zdjęcia do „Mission Impossible 7”

Tom Cruise utknął we Włoszech przez koronawirusa. Wstrzymane prace nad „Mission Impossible 7”

We Włoszech wciąż rozprzestrzenia się koronawirus, którym zakażonych jest już blisko 230 osób. Z jego powodu zmarło także siedmiu pacjentów. Ta ciężka sytuacja znacznie wpłynęła na dalsze losy prac nad filmem „Mission Impossible 7”. Ekipa filmowa z Tomem Cruisem obecnie przebywa w okolicach Wenecji, w której przez trzy tygodnie miały trwać zdjęcia do najnowszej filmowej produkcji. Z powodu epidemii wstrzymano dalsze prace nad filmem, a brytyjską część ekipy odesłano już do domu, gdzie zostanie poddana badaniom. Inaczej wygląda jednak sytuacja hollywoodzkiego gwiazdora – studio filmowe zadecydowało, że zostanie on na razie we Włoszech.

mirror.co.uk

Tym samym aktor utknął w luksusowym hotelu Gritti Palace, gdzie ma czekać na decyzję w sprawie dalszych losów filmu. Ma ona zapaść podobno do 1 marca.

Wstrzymanie prac

Paramount Pictures wydało oświadczenie, które zostało opublikowane na portalu ew.com:

W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie naszej obsady oraz ekipy filmowej, a także dla uszanowania wysiłków lokalnych władz Wenecji, które postulują unikanie wszelkich publicznych spotkań, wstrzymujemy produkcję naszego filmu, który miał być kręcony przez trzy tygodnie w Wenecji. To pierwszy etap rozbudowanej produkcji 'Mission Impossible 7'. Podczas tej przerwy chcemy uszanować obawy ekipy i pozwalamy im wrócić do domu aż do czasu wznowienia prac. Będziemy monitorować sytuację, a także na dalszych etapach współpracować z władzami i resortem zdrowia w miarę zmiany sytuacji.

Można się spodziewać, że w związku z tym premiera filmu planowana na 2021 rok ulegnie znacznemu opóźnieniu.

 
 
 
line-height: 18px;">Wyświetl ten post na Instagramie.

Check out the new poster for #MissionImpossible Fallout.

Post udostępniony przez Tom Cruise (@tomcruise)


Może zainteresują Cię także:


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO