W końcu!

Chaos Walking - jest zwiastun i data premiery!

W końcu doczekaliśmy się oficjalnego zwiastunu i daty premiery "Chaos Walking". Do tej pory trzykrotnie przekładano oficjalną datę premiery, aż w końcu nasze oczekiwanie się opłaciło. Co dokładnie zobaczymy w nadchodzącej produkcji z Tomem Hollandem i Daisy Ridley w rolach głównych? Sprawdźcie wszystko, co wiemy o nowym filmie. 

Chaos Walking - zwiastun 

Lionsgate, w końcu!, pokazało zwiastun filmu z Tomem Hollandem i Daisy Ridley - "Chaos Walking". Film jest adaptacją powieści Patricka Nessa o tytule "The Knife of Never Letting Go". Studio kupiło prawa do książki już w 2011 roku, ale dopiero teraz udało im się stworzyć film. Dlaczego? Ponieważ wtedy w box-office królował "Zmierzch" i "Igrzyska Śmierci". Możliwe było, że film nie przebije się ponad inne filmy dla młodzieży. 

Materiały promocyjne filmu

Oprócz Hollanda i Ridley będziemy mogli zobaczyć m.in. ostatnio coraz mocniej popularnego Madsa Mikkelsena, Cyntię Erivo, Nicka Jonasa, Raya McKinnona, Kurta Suttera czy Davida Oyelowa. Film opowiada o dwójce osób, które żyją w świecie, gdzie myśli każdej osoby można usłyszeć i zobaczyć. 

Reżyserem filmu jest Doug Liman, a Patrick Ness i Christopher Ford zajęli się scenariuszem. Zdjęcia zakończono w 2017 roku, ale kiedy nazwano go "niezdatnym do pokazania w kinie" film trafił do poprawki. Później zatrudniono Fede Alvareza do dokręcenia kilku sen. Widocznie przyszedł już czas na premierę! 

Ta zapowiedziana jest na 21 stycznia 2021 roku. Oby data premiery nie została przesunięta przez pandemię! 

Zobaczcie zwiastun produkcji: 


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO