Przejazdy i hulajnogi

Jak korzystać z Bolta? Aplikacja do transportu samochodowego i hulajnóg. Gdzie pobrać aplikację Bolt?

Dzisiejszy świat zdominowany jest przez smartfony – z przenośnych urządzeń korzystają dziś niemal wszyscy. Nic więc dziwnego, że ogromną popularnością cieszą się także różnego rodzaju aplikacje mobilne, które ułatwiają nam codzienne życie. Wiele z nich pozwala nam chociażby na zamówienie posiłku czy szybkie przemieszczanie się po mieście. W tym drugim przypadku przydatna może okazać się aplikacja Bolt, która dostępna jest w coraz większej ilości polskich miast. Dziś skorzystać z niej można chociażby w Katowicach, Bydgoszczy, Lublinie, Częstochowie czy Białymstoku. Co oferuje aplikacja? Z jakich opcji może skorzystać użytkownik? Na te i inne pytania odpowiedzi znajdziecie poniżej. 

Bolt

Sama aplikacja Bolt jest zupełnie darmowa – dopiero korzystając z jej funkcji zostaniemy obłożeni kosztami. Przy tworzeniu konta warto więc podpiąć do niego naszą kartę płatniczą – wówczas wszystkie opcje będą dostępne, a opłaty pobierane automatycznie.

Bolt – funkcje i możlwiości

Główną funkcją Bolta jest oczywiście możliwość szybkiego przewozu osób. Za pomocą aplikacji zamawiamy najbliższego kierowcę, który przyjeżdża w miejsce określone przez naszą lokalizację. W aplikacji określamy także miejsce docelowe naszej podróży – po jej ukończeniu stosowna opłata zostaje pobrana z naszego konta. Podobnie działa to w przypadku hulajnóg, które także dostępne są za pośrednictwem aplikacji w wielu polskich miastach. Bolt wskazuje aktualne położenie wolnych sprzętów i poziom ich naładowania. Jak wypożyczyć hulajnogę? Wystarczy za pomocą aplikacji zeskanować kod, który znajduje się na kierownicy urządzenia. Korzystaliście już z usług Bolta? A może wybieracie innych przewoźników? Czekamy na wasze opinie i komentarze. 

Sprawdź również aplikacje UberUber Eats.Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO