Kogo zobaczymy na ekranie?

Berlin. Spin-off serialu Dom z papieru. Znana jest obsada nowego serialu

"Dom z papieru" zakończył się w zeszłym roku. Postać Berlina pokochało jednak tak wiele widzów, że postanowiono o tym, że powstanie spin-off serialu. "Berlin" ma być serialem, w którym poznamy postać tego niepokornego złodzieja. Główną rolę ponownie zagra nie kto inny jak Pedro Alonso. Teraz znamy już nazwiska odtwórców innych ról. Poznajcie szajkę złodziei Berlina. 

Materiały promocyjne serialu

Berlin - obsada 

W nowym serialu będziemy lepiej poznawali Andresa de Fonollosę, czyli Berlina. W jego postać ponownie wcieli się Pedro Alonso. Zobaczymy, co robił przed wielkim skokiem na hiszpańską mennicę i poznaniem Profesora. I chociaż zwiastunu produkcji nie ma, to The Hollywood Reporter dowiedział się, kto pojawi się obok Alonso na ekranie. W nowej ekipie znaleźli się Michelle Jenner jako Keila (specjalistka od elektroniki, Tristan Ulloa jako Damian (profesor, filantrop i jego najbliższy powiernik), Begona Vergas jako Cameron, Julio Pena Fernandez jako Roi i Joel Sanchez jako Bruce. 


Jak powiedzieli twórcy serialu "Dom z papieru" - spodobała im się koncepcja spin-offu, w którym Berlin zostanie przeniesiony do innego świata i to wokół niego zostanie zbudowana cała historia

Esther Martinez Lobato i Alex Pina są współautorami scenariusza do ośmioodcinkowego sezonu "Berlina", razem z Davidem Olivą i Davidem Berrocalem. Reżyserami serialu będą Albert Pinto, Barrocal i Geoffrey Cowper. Zdjęcia rozpoczną się już 3 października w Paryżu, a później produkcja ma przenieść się do Madrytu. 

Premiera serialu zaplanowana jest na 2023 rok. 

Może zainteresują Cię także:


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO