Pełen zwiastun!

Bejbis, czyli nowa komedia twórcy Lejdis i Testosteronu

Jeśli lubiliście obejrzeć sobie kiedyś "Lejdis" albo "Testosteron", to z pewnością z entuzjazmem przyjmiecie fakt, że ich twórca, czyli Andrzej Saramonowicz, wraca z zupełnie nową produkcją, która opowie o małżeństwie w średnim wieku, które niespodziewanie doczeka się kolejnego potomka... Już w październiku, w kinach, będziemy mogli oglądać jego nową komedię "Bejbis". 

Materiały promocyjne filmu

Bejbis - opis filmu, obsada, zwiastun 

"Bejbis" to opowieść o Adzie i Mikołaju, którzy są bardzo udanym małżeństwem. Mają prawie dorosłą córkę, a ich związek bardziej opiera się na seksie niż kłótniach. Po jednej z zakrapianych imprez u przyjaciela postanawiają "iść na całość" i skutkuje to, dziewięć miesięcy później, kolejnym dzieckiem. A oni kompletnie nie byli na to przygotowani. Narodziny syna okażą się nie tylko testem dla ich związku, ale również sporym wyzwaniem dla ich 15-letniej córki, która nie akceptuje takiego stanu rzeczy. Czeka nas mnóstwo zwrotów akcji, zabawnych wątków i refleksyjnych momentów. 

W rolach głównych będziemy mogli zobaczyć Martę Żmudę Trzebiatowską, Grzegorza Małeckiego, a także Barbarę Papis. Nie zabraknie również takich nazwisk jak Dominika Kluźniak, Joanna Kurowska, Anna Iberszer. Będziemy także świadkami debiutu wokalisty Damiana Ukeje. 

"Bejbis" będzie można oglądać w kinie już 21 października 2022 roku. Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO