Aktorzy "Domu z papieru" czytają po polsku i mierzą się ze slangiem.

Od 19 lipca można oglądać na Netflixie „Dom z papieru” - serial, który jest hiszpańską produkcją. A przynajmniej takie były dwa pierwsze sezony, bo do tworzenia trzeciego dołączył się Netflix, który umożliwia zapoznanie się z serialem na swojej platformie. Jak zawsze – wszystkie odcinki można oglądać naraz. Ostatnio w sieci pojawiło się nagranie, które pokazuje jak aktorzy z „Domu z papieru” mówią po polsku najróżniejsze nazwy na pieniądze, a także zgadują czy aby na pewno jest to określenie na kasę. Jak im to wyszło? Możecie zobaczyć sami.

Nic dziwnego, że Netflix postanowił zaangażować aktorów z serialu do czytania w języku polskim. W Polsce bowiem jest bardzo dużo fanów tegoż serialu, więc każda promocja jest na wagę złota. Najpierw pojawiały się billboardy, sławna rzeźba na krakowskim Rynku, a także ulotki policyjne z postaciami z serialu. Teraz promocja przyjmuje bardziej łagodną wersję, bardzo konwencjonalną.
Czy to również stanie się tak popularne jak Monika Brodka wcielająca się w postaci ze Stranger Things, albo Magda Gessler lub Beata Kozidrak jako więźniarki z „Orange is the new black”? Czas pokaże.Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO