Gdzie teraz oglądać serial?

Rick i Morty - 5. sezon wyjątkowo na HBO GO.

Wielka niespodzianka! Do tej pory wszystkie części serialu "Rick i Morty" można było oglądać na platformie Netflix. Niestety, albo stety, wszystko się zmienia. Tym razem nowy sezon serialu będzie można oglądać jedynie na HBO GO. Ta wyłączność może oznaczać kilka różnych rzeczy. Przyjrzyjmy się bliżej, skąd taka nagła zmiana w emisji serialu. 

Rick i Morty na HBO GO

Premiera 5. sezonu serialu odbędzie się już 26 czerwca. To na pewno dobra wiadomość dla wszystkich, którzy lubią ten serial. Ale może was mocno zdziwić fakt, że już nie obejrzycie serialu na platformie Netflix. 

Materiały promocyjne serialu

Serial oznaczony jest jako serial HBO GO. Oznacza to, że być może będziemy mieli poprzednie sezony również na tej platformie. Ale to również informacja, że oddala się wizja powitania w Polsce platformy HBO Max, która miała zastąpić HBO GO. Co prawda platforma miała zadebiutować w Ameryce Południowej w czerwcu, a następnie w Europie, w tym w Polsce. Ale to nadal wróżenie z fusów. 

O czym opowiada serial? To serial o ekscentrycznym naukowcu - Ricku, który wraz ze swoim wnukiem Mortym odbywają wiele podróży do najdziwniejszych miejsc w galaktyce i alternatywnych rzeczywistości. 

Będziecie oglądać 5. sezon na HBO GO? Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO