Gdzie obejrzeć finał programu?

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - FINAŁ 4. edycji! Wiemy, które pary zdecydowały się ze sobą zostać!

Kolejna, 4. już edycja „Ślubu od pierwszego wejrzenia” powoli dobiega końca. Trzy pary zdecydowały się na zawarcie związku małżeńskiego w ciemno. W kilka tygodni mieli się poznać, spróbować żyć razem, lepiej się dotrzeć… Po tych kilku tygodniach pary miały podjąć decyzję, czy zdecydują się ze sobą zostać, czy raczej każde z nich idzie w swoją stronę. Które pary ostatecznie postanowiły zostać w związku małżeńskim, a którym to w ogóle nie było po drodze? 

 

Materiały promocyjne programu

Finał „Ślubu od pierwszego wejrzenia” 

Ku niezadowoleniu wielu internautów - finał został przełożony na inną godzinę. Na TVN7 będzie można oglądać go w sobotę, 23 maja, o godzinie 20:00. Widzowie, którzy mają wykupiony dostęp do przedpremierowych odcinków Playera, mogą dowiedzieć się kto ze sobą został już dzisiaj. My sprawdziliśmy, które pary postanowiły ze sobą zostać, a którym się nie udało. W tym przypadku internauci mieli sporo racji. 

Wojtek i Agnieszka 

Od początku ta para starała się jak najbardziej, aby wyszło im w tym eksperymencie. Próbowali się docierać, starali się dzielić jak najlepiej swoją codziennością. Nie zrezygnowali z siebie i za wszelką cenę starali się do siebie zbliżyć, starali się lepiej siebie poznać. Nie powinno więc nikogo dziwić jaką decyzję postanowili podjąć. To pierwsza para, która zadeklarowała, że zostaje w małżeństwie. Dzisiaj mieszkają razem w Krakowie. 

Oliwia i Łukasz 

Mieli swoje wzloty, mieli również swoje upadki. Oliwia nieco testowała Łukasza, a on starał się robić wszystko, aby jego żona była jak najbardziej zadowolona z jego osoby. Stanęli jednak przed trudną decyzją - gdzie razem zamieszkają? Czy udało im się dojść do porozumienia? Podczas finału wszystko jednoznacznie na to wskaże. Para również postanowiła, że zostanie ze sobą. W dodatku, na samym końcu, wśród zdjęć można było zauważyć lekko zaokrąglony brzuszek u Oliwii... Czy to oznacza, że spodziewają się maluszka? 

 


Joanna i Adam 

Joanna była bardzo wycofana. Adam wcale nie był lepszy. Oboje głównie zaliczali upadki. Od początku Adam podkreślał, że Joasia nie jest tą kobietą, o którą prosił w ankietach. Była dużo starsza niż chciał tego jej mąż. Niestety nie potrafili się dogadać i porozumieć. Siostra Adama bardzo starała się, aby stało się inaczej. Ale cały jest ambaras, żeby dwoje chciało na raz. A tu niestety tylko Joanna chciała dać im jeszcze szansę, na co Adam się nie zgodził. Para miała się więc rozwieść, ale Adam zadeklarował, że chce próbować z Joanną bez nacisku. Sporo się jednak w jego życiu pozmieniało i nie dotrzymał obietnicy.

Koniecznie obejrzyjcie finał eksperymentu. Podczas ostatniego odcinka czeka na was wiele zaskoczeń… Dużo pozmienia się zarówno w życiu Asi i Adama, Łukasza i Oliwii, ale również w życiu Wojtka i Agnieszki. Może niektóre zakończenia spraw was mocno zaskoczą? Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO