Kot sennik. Znaczenie snów. O czym mówi sen o kocie? Symbolika i interpretacja snów

Pożar i ogień kojarzy nam się z tragedią i zagrożeniem. Płomienie są jednym z motywów, które najczęściej pojawiają się w naszych snach. Co symbolizuje się pojawienie płomieni? Wiele zależy od kontekstu. Jeśli w śnie widzimy jasne, żywe płomienie – jest to dobry znak. Symbolizuje nadchodzące szczęście, pomyślność lub pojawienie się nowego członka rodziny. Jeśli śni Ci się duża ilość dymu bez ognia – miej się na baczności. Oznaczać to może zbliżające się kłopoty, zagrożenia i konflikty, których się nie spodziewasz.

Pożar domu (spokojnego miejsca kojarzonego z bezpieczeństwem) oznaczać może spore kłopoty w życiu osobistym. Interpretować go można także jako niedojrzałość emocjonalną i problemy w codziennym podejmowaniu decyzji. Pożar z dużymi, jasnymi płomieniami nie musi jednak oznaczać niczego złego. Może to być zwiastun nowego początki i zmian prowadzących do nowego życia.

Śni Ci się płonący las? Interpretować można to na dwa sposoby. Wszystko zależy w tym przypadku od uczuć, które towarzyszą Ci podczas snu. Jeśli czujesz się spokojny i zrelaksowany – być może w płomieniach właśnie giną Twoje problemy i zmartwienia dnia codziennego. Jeśli natomiast towarzyszy Ci paniczny strach i stres – miej się na baczności, czekają Cię problemy.

Gaszenie pożaru w śnie oznacza przychodzenie z pomocą. Niedługo będziesz w sytuacji, w której udzielisz lub będziesz potrzebował wsparcia. Postaraj się skoncentrować na problemach swoich i swoich najbliższych.


Nowsze artykuły

Pocałunek
Pies
Woda
Ryby
Ojciec

Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO